Zviditelněte se na pracovním trhu prostřednictvím internetu

Nabídky i poptávky po volných místech, databáze životopisů i seznamy nejhledanějších povolání se dnes nejčastěji zveřejňují online. Většina zájemců o práci i sami zaměstnavatelé využívají internet k registraci na speciálních portálech, čímž zvyšují svou šanci na úspěch. Důležité je pouze vědět, kde hledat.

Příležitost ke změně

Na portálu Práceunás.cz každý najde, co hledá. Uchazeči o práci, poptávající nové zaměstnání, zde najdou volná pracovní místa rozdělená dle lokalit. V případě zájmu si mohou dle návodu zdarma vyplnit jednoduchý formulář a na stránky vložit online životopis, který je zviditelní u potenciálních zaměstnavatelů. Firmy budou moci naopak zájemcům o práci nabídnout svůj přehled volných pozic. Po bezplatné registraci mohou na této internetové stránce kdykoli aktualizovat neobsazená pracovní místa.
 
Buďte v obraze

Výhodou takto velkého specializovaného portálu je databáze, registrující poptávky a nabídky práce z celé České republiky. Na webu můžete vyhledávat volná pracovní místa podle krajů, měst a jejich úřadů práce. Vždy tak budete mít rychlý přehled o možnostech zaměstnání v Ostravě či o volných pracovních místech v Plzni. Každý den jsou zveřejňovány nové inzeráty a aktualizována dosud neobsazená pracovní místa. Pokud je budete pravidelně kontrolovat a navíc vyplníte online životopis, zjistíte, že nabídek na nové zaměstnání je více, než jste si mysleli. Stačí být viditelný pro ostatní.

Vše, co potřebujete vědět

Inzertní portál Práceunás.cz neslouží pouze k vyhledávání volných míst a vkládání nabídek na práci. Zájemci o nové zaměstnání zde najdou ty nejdůležitější informace, které se trhu práce týkají. V případě potřeby zde najdete fakta vztahující se k problematice pracovního práva, strukturování motivačního dopisu i životopisu, registraci na úřadu práce nebo nároku na podporu v nezaměstnanosti. Usnadněte si hledání práce prostřednictvím specializovaného portálu Práceunás.cz a buďte v kontaktu s firmami, které nejspíš hledají právě Vás!

Přidáno: 05.12.2012, Zdroj: Praceunas Autor: PR článek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si