Zpěvník Jan Nedvěd

Zahrajte si největší hity Jana Nedvěda! Obsahuje nejen písničky, které se staly legendami táborových ohňů, ale také písně ze současného repertoáru Jana Nedvěda a jeho skupiny, se kterými sklízejí na svých vystoupeních neuvěřitelné úspěchy po celé České republice a Slovensku. 

Kdo vyrůstal v přírodě, stanoval a večer se ohříval u ohně pod širým nebem, tak zná určitě spousty písniček od našeho trampského písničkáře Jana Nedvěda. Nyní se mi do ruky dostal jeho zpěvník a hned po prolistování jsem narazila na spousty známých hitů a krásných písní od tohoto českého písničkáře. Zpěvník obsahuje abecední seznam písní, takže se v něm snadno zorientujete. Hned na úvod vás přivítá nádherná píseň Kamený mlýn. Na konci knihy je pak přehled akordů, který uvítají především začátečníci, ale i pokročilí muzikanti.

Jediné, co mě vážně na zpěvníku mrzí, je, že není kytarové znázornění držení akordů u každé písně jako je v Já písničce. Když beru, že Jan Nedvěd je zejména kytarista, tak by to v jeho zpěvníku mělo být. Já sama si ráda zahraji na kytaru, ale protože nehraji pravidelně, držení některých akordů se mi občas vytratí a tak musím listovat až na konec zpěvníku. Písničky Jana Nedvěda mám velice ráda, a proto jsem potěšena, že se takový zpěvník dá sehnat.

Zpěvník obsahuje hitovky jako Podvod, Stánky, Ptáčata, Růže z papíru, Kohout, Do kostela, Dopis do nebe, Banská Bystrica, Kamenný mlýn, Živá voda a další. Nepostradatelný zpěvník pro všechny milovníky folku a country!

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Fragment.

Tuto knihu zakoupíte na www.albatrosmedia.cz.

Zpěvník Jan Nedvěd
Autor: Jan Nedvěd
Počet stran: 120

Zdroj obrázku: www.albatrosmedia.cz

Přidáno: 16.06.2016, Zdroj: Nakladatelství FRAGMENT Autor: Ing. Jana Toufarová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.