Životní prostředí našima očima

Nadace VeronicaNadace Veronica pořádá filmovou soutěž „Životní prostředí našima očima“ určené pro soutěžící nebo skupiny soutěžících od 11 do 25 let, kteří natáčí nebo tvoří prezentace. V této soutěži není prioritou profesionální zpracování, ale především autentičnost, otevřenost a inspirativnost.

Uzávěrka pro dodání filmů/prezentací je 10. 12. 2011. Filmy/prezentace bude vybírat a hodnotit odborná porota. Nejlepší filmy/prezentace budou oceněny a představeny na přehlídce v první polovině roku 2012. Oceněn bude i Nejvtipnější film, Nejvtipnější prezentace, Nejlepší umělecký záměr a udělena bude Cena diváka.

Podrobné informace získají zájemci na webových stránkách nadace: nadace.veronica.cz

 

Přidáno: 27.09.2011, Zdroj: Nadace Veronica

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.