Získejte výhodu u přijímacích zkoušek se Samouk.cz

Každý rok se na vysoké školy hlásí přes sto tisíc studentů. Všichni shodně řeší jediné – jak se úspěšně dostat na vytoužený obor. Pečlivá příprava a zodpovědný přístup patří ke zbraním všech uchazečů. Zajímá Vás, jak se nejenom vyrovnat těm nejlepším, ale svými výsledky je dokonce překonat? Stačí, když se budete učit jen to, co po Vás budou u přijímaček skutečně vyžadovat. Udělejte pro své studium na vysoké škole vše. Využijte služeb přípravných online kurzů k přijímacím zkouškám.

Přizpůsobte se požadavkům

Při učení se na běžné zkoušení ve škole si student musí najít nejefektivnější způsob získávání nových vědomostí. Všichni žáci mají stejné studijní materiály a tím pádem se hodnotí pouze míra schopnosti připravit se na téma probírané látky. Od prvního testu až do závěrečné zkoušky tak zůstává princip stejný. Výjimku tvoří přijímací zkoušky na střední či vysoké školy, při nichž se musí každý uchazeč spolehnout sám na sebe. Ať už Vás čekají testy obecných znalostí nebo oborové prověrky, vždy se můžete jen domnívat, co vše se po Vás bude chtít. Pro zlepšení této situace vznikl v roce 2010 internetový projekt Samouk.cz.

Sledujte trendy

Většina vysokých škol v současnosti dává přednost univerzálně pojatým testům, které mají ověřit schopnosti a dovednosti všech zájemců. V případě, kdy nejde pouze o ryzí vědomosti, se dané zkoušky souhrnně označují jako testy studijních předpokladů. Na principu tzv. TSP funguje přijímací řízení na téměř všechny fakulty Masarykovy univerzity. Jejich obdobou jsou národní srovnávací zkoušky, jež zajišťuje společnost SCIO. Jejich výsledky zohledňují vybrané fakulty UK, UP, UPa, UJEP a UTB. S velkou pravděpodobností Vás tedy tento způsob testování nemine. Právě na portálu Samouk.cz najdete online kurzy, které Vás připraví na obě varianty testů. Mimo již zmíněných prověrek studijních předpokladů můžete v nabídce vzdělávacího portálu Samouk.cz najít také kurzy zaměřené na studium psychologie, biologie, fyziky, matematiky a angličtiny.

Přípravné kurzy z pohodlí domova

Nabídka prezenčních hodin, zaměřených na přijímací zkoušky na konkrétní vysokou školu, je široká. Mínusem kontaktní výuky je ale fakt, že nikdy nemůže uspokojit všechny zájemce o studium a kurz. Řadě mladých lidí se zkrátka nevyplatí hradit cenu prezenčního přípravného kurzu a často nemalé náklady na cestu. O dost pohodlnější a příjemnější je pro ně možnost studovat a trénovat online. Elearningové kurzy na Samouk.cz nabízí srovnatelnou kvalitu za nižší cenu a k tomu navíc úsporu času. Zaneprázdnění zájemci o studium na vysoké škole jistě ocení i skutečnost, že kurz budou moci díky přístupu na internet spustit kdykoli. Při přípravě na přijímací zkoušky tak už nikdo nebude limitován nevhodně sestaveným rozvrhem nebo délkou vyučovací hodiny vybraného kurzu. Prostřednictvím internetového projektu Samouk.cz budete neustále o krok napřed.  

Buďte online a studujte

Koncept elearningu spočívá v absolutní dostupnosti všech studijních materiálů, testů, vyučujících i ostatních studentů na internetu. Po vybrání a zaplacení konkrétního kurzu se stačí přihlásit na Samouk.cz a můžete komunikovat s dalšími uchazeči o studium, vyplňovat úlohy, čerpat nové znalosti a učit se novým strategiím. Všechny nabízené kurzy lze studovat po dobu celého roku, takže rychlost jeho absolvování závisí pouze na Vás. Mimo uchazečů o vysokoškolské studium je zde k dispozici i přípravný koncept na přijímací zkoušky na střední školy a procvičování diktátů pro základní školy.

Přidáno: 15.11.2012, Zdroj: PR článek Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.