Získejte výhodu! Připravte se současně na maturitu i přijímací zkoušky na VŠ

Vzdelani

Venku je ještě pěkná zima a Vy si říkáte, že na všechno je ještě dost času, tudíž se nemá cenu učit na maturitu nebo na přijímací zkoušky na vysněnou školu. Omyl. V tuto chvíli je především potřeba se na samotné učení pořádně připravit. Chroničtí zmatkáři i sebejistí studenti by neměli podcenit studium z kvalitních materiálů.

Poradíme Vám, jak se s učením na důležité jarní zkoušky vypořádat a zvýšit tak svou šanci na úspěch.

Zkouška z dospělosti
Díky dobrému načasování a srozumitelným materiálům mohou všichni studenti dosáhnout odpovídajících výsledků. Škola tím učí studenty zodpovědnému přístupu ke své budoucnosti a k životu. Přesně o tom totiž maturita na střední škole je. Pořiďte si proto speciální učebnice k maturitě, díky nimž se budete moci pomalu a systematicky učit na všechny zkoušené předměty. Jedním z největších oříšků přitom pro studenty zůstává matematika.

Až na vrchol
Při výběru vysoké školy a přípravě na její přijímací zkoušky je potřeba vzít v potaz i fakt, že u některých oborů se zohledňují i výsledky ze střední školy či gymnázia. Sortiment nabízených učebnic jsme těmto požadavkům částečně přizpůsobili. Najdete v něm tituly kombinující učební látku potřebnou ke složení maturitní zkoušky i přijímaček na VŠ. Například předmětem, který je v naší nabídce hojně zastoupen a bude se Vám hodit u všech důležitých zkoušek, je český jazyk.

Pomůžeme Vám k úspěchu
Internetový obchod UcebniceMapy.cz nabízí maturantům a zájemcům o studijní materiály širokou škálu učebnic pro střední školy a gymnázia. Některé z titulů Vás pohodlně provedou výukou a jiné Vás přehledně připraví k maturitě i na přijímací zkoušky na vysoké školy. Vyberete-li si některý z našich titulů, zaručíme Vám nízké ceny a kvalitní servis. Samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty, kvalitní balicí služby a personál, který Vám ochotně poradí s výběrem vhodných učebnic.

Přidáno: 31.01.2013, Zdroj: PR článek Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.