Získejte tři tisíce eur a účast na tréningovém semináři od GE Foundation

Program nadace společnosti General Electric "GE Foundation Scholar-Leaders Program" ocení 15 talentovaných českých studentů druhých ročníku studia v oborech ekonomie, management, technika a technologie z vybraných vysokých škol (ČVUT, MU, VŠB-TUO a VUT). Úspěšní uchazeči získají roční stipendium tisíc eur po dobu tří let a možnost zúčastnit se třídenního programu rozvoje vůdčích schopností a dalších projektů, včetně stínování manažerů GE. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 13. února 2009.

GE Foundation Scholar-Leaders Program, jehož cílem je rozvoj vůdčího potenciálu a osobních kapacit, je unikátní tím, že nejen poskytuje studentům stipendium, ale připravuje je rovněž na jejich budoucí kariéru v mezinárodně orientovaném pracovním prostředí v České republice.

Program působí regionálně a svou činností pomáhá vytvářet síť kontaktů, která spojuje vynikající středoevropské studenty - budoucí lídry ze čtyř zemí - Maďarska, Polska, České republiky a Rumunska.

Zájemci o účast v programu musí při výběru prokázat své kvality nejen výbornými výsledky v akademické oblasti, ale také mimostudijními aktivitami (např. prací nebo stážemi, aktivním podílem na činnosti studentských nebo dobrovolnických organizací apod.).

GE Foundation Scholar-Leaders Program byl vytvořen ve spolupráci s organizací Institute of International Education, vedoucí mezinárodní neziskovou organizací, jejíž evropská kancelář sídlí v Budapešti.

Formulář přihlášky a podrobné informace k programu najdete na www.iie.eu/ge_cz.

Přidáno: 19.12.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.