Získejte praktický headset, jazykový slovník nebo hodinu online výuky zdarma!

24. února 2008 (Praha)

Server výuka.jazyků.cz ve spolupráci s platformou OLE (www.onlinelearning.cz) pořádá od 25. února 2008 na stránkách http://vyuka.jazyku.cz soutěž o ceny. „Rozhodli jsme se podpořit naše aktivity a dát tak vědět dalším zájemcům o výuku cizích jazyků komunikativním a moderním způsobem“, odpověděla Ing. Martina Batíková (projektová manažerka onlinelearning.cz) na otázku, proč projekt www.onlinelearning.cz participuje na soutěži. „Víme, že o tuto formu výuky je zájem, lidé jsou minimálně zvědaví, pro některé to je jeden z mála způsobů, jak se učit cizí jazyk. Proto pořádáme různé promo akce, aby lidé věděli, že ta možnost tu je – a že si OLE mohou sami vyzkoušet“.

Účastníci jednotlivých kol (celkem 10) budou slosováni a každý týden získá jeden z nich praktický headset, který potřebuje pro výuku na platformě onlinelearning.cz. Od serveru výuka.jazyků.cz pak obdrží praktický kapesní slovník v jazyce, který si vybere.

Hlavní výherce pak získá ukázkovou hodinu v systému onlinelearning.cz zdarma, kterou poskytne jazyková škola Hi-School (www.hi-school.cz) z Příbrami. „Výherce získá nejen ukázkovou hodinu zdarma, ale také praktický příklad toho, jak je možné se dnes také aktivně jazykově vzdělávat a to bez ohledu na to, kde se účastník kurzu právě nachází“, sdělila k soutěži Mgr. Kateřina Klímová, ředitelka a lektorka jazykové školy Hi-School. „Rádi dáme prostor výukovým aktivitám, které atraktivním způsobem pomáhají zvyšovat praktické jazykové znalosti“, dodává Bc. Rostislav Bála, webmanager stránek výuka.jazyků.cz.

Výuka.jazyků.cz se věnuje problematice výuky cizích jazyků, především v praktických souvislostech. Neopomíjí spojitost výuky s interkulturními elementy, stejně jako nutnost profesního jazykového vzdělávání. Dává prostor zajímavým příležitostem, lidem i metodám a poskytuje informace zájemcům o jazyky, studentům, lektorům, učitelům, ale i HR manažerům a lidem odpovědným za vzdělávání ve firmách. Chce být místem setkání výše uvedených lidí a poskytnout jim tipy, orientaci i inspiraci. Jedním z cílů projektu je stát se i vícejazyčným, proto je zde možné nalézt také texty v němčině a angličtině.

Kontakt: Mgr. Martina Bálová

výuka.jazyků.cz (ISSN 1802–808X)
Větřkovice 4
74743 Větřkovice
Czech Republic
http://vyuka.jazyku.cz
mail: vyuka@jazyku.cz

Přidáno: 28.02.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.