Zima v ČR za půlku

ISIC kartaJistě se chystáte na lyže do České republiky, proto připomínáme, že průkaz ISIC vám dokáže ušetřit nemalé finanční prostředky také v zimě.

Celkem 37 českých lyžařských areálů nabízí slevu až 50% na permice, díky studentskému portálu www.isicpoint.cz si půjčíte lyžařskou výbavu se slevou až 50%, instruktora taktéž, ubytujete se na 2 ISIC slevynoci za cenu jedné nebo se oblečete výrazně levněji, než v kamenných prodejnách. Pokud se chystáte na svah do Alp, jsou pro vás připraveny zájezdy za nejnižší konečné ceny na trhu. Vybrat si můžete z nabídky 93 středisek a 548 ubytovacích kapacit v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku.

BEZ POJIŠTĚNÍ ANI NA KROK.

ISIC slevy

Víte, že lyžování i snowboarding patří mezi extrémní sporty, z nichž plynoucí rizika úrazu samozřejmě nejsou v mnohých případech pojišťovnami standardně kryta. Proto si jako držitel zmíněných průkazů můžete sjednat také Oficiální cestovní pojištění ISIC, které nabízí i variantu zahrnující právě extrémní sporty a to za bezkonkurenčních 350 Kč na celý rok! A vyjíždět s ním může během roku i opakovaně, takže lyžováním a zimou zábava rozhodně nekončí… Můžete si být jisti, že o vás bude maximálně postaráno a v případě nutnosti bude hradit pouze drobná ošetření a léky, protože náročnější zákroky a hospitalizaci sjedná asistenční služba ihned. Výhodou Oficiálního cestovního pojištění ISIC je také nejen ošetření u soukromých lékařů, kteří by vás s běžným českým pojištěním neošetřili, případně byste si péči hradili sami, ale také především nulová spoluúčast.

Nezapomeňte se podívat, zda je váš průkaz ISIC ještě platný. Poznáte to na přední straně u validity, nebo na zadní straně, kde máte revalidační známku.

 

Přidáno: 13.12.2011, Zdroj: ISIC

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.