Ze života jazykovky

Každodenní život v A SCHOOL začíná o půl deváté. Celé dopoledne je škola okupována především pomaturitními studenty, kterých se zde hemží kolem dvaceti a jsou rozděleni do skupin podle jazykové úrovně. Program pomaturitního studia na celý školní rok je velmi pestrý. K výuce jsou používány moderní učebnice a široká škála doplňkových materiálů jako jsou poslechy, videa a činnosti zejména pro zlepšení komunikace v cizím jazyce. Pomaturitní studenti mají kromě zdokonalení své angličtiny příležitost připravit se na mezinárodní cambridgeské zkoušky. Jejich úspěšnost se pohybuje pravidelně velmi vysoko- mezi 80-90%, letos to bylo 85%.
Druhý kolotoč v A SCHOOL začíná kolem čtvrté hodiny odpolední, kdy do našich čtyř tříd přicházejí studenti odpoledních kurzů angličtiny, němčiny, španělštiny a jiných jazyků, od začátečníků až po ty nejvíce pokročilé. Na výuce všech kurzů se podílí velké množství (kvalifikovaných lektorů-) českých i zahraničních lektorů (Velká Británie, USA).
Dveře se netrhnou až do devíti večer, kdy společně s lektory odcházejí i poslední studenti nabytí novými znalostmi.

Naše jazykovka však netvoří pouze uzavřený prostor na Obilním trhu 2, tzn.čtyři třídy, pracovnu pro učitele, recepci, kde neustále zvoní telefony, kancelář pana ředitele a kuchyňku, ale naši lektoři denně docházejí do mnoha firem po celém Brně vzdělávat jejich zaměstnance ve všeobecné nebo obchodní angličtině, němčině a jiných jazycích.

Všichni naši studenti a klienti mají společnou jednu věc: přiblížit se svému vysněnému cíli- znalosti svého oblíbeného a tolik potřebného cizího jazyka.

Jazyková škola A SCHOOL
Obilní trh 2
602 00 Brno
tel.: 543 211 122, 739 610 596
info@aschool.cz
www.aschool.cz

Přidáno: 31.08.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.