Zdraví ve vlastních rukou

Už jste utratili spoustu peněz v lékárnách za léky a různé doplňky stravy a stále se potýkáte s nemocemi, stále se necítíte zdraví? Jestliže vám na vašem zdraví záleží a rádi byste se jej naučili udržovat, vyzkoušejte výrobky společnosti Energy Group, a.s.

Jedná se o výhradně českou společnost s nadnárodní působností, která vyrábí a distribuuje velmi kvalitní přírodní produkty z kategorie potravinových doplňků a kosmetiky. Tyto produkty vám mohou pomoci v oblasti prevence, ale také při léčbě dlouhodobých, chronických, i akutních onemocněních.

Výrobky Energy

Sortiment společnosti Energy Group a.s. tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, vyvinutých podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, biorezonance.

Přípravky jsou vytvořené tak, aby odpovídaly lidem žijícím v této zeměpisné oblasti, na rozdíl od přípravků, které se dováží z Číny. Také cena je mnohem příznivější, než u zahraničních produktů podobné účinnosti a zaměření.

Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka.

Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu©. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků (dřevo, oheň, země, voda, kov), jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Nabídka produktů je však mnohem širší.

Zákazník, člen, poradce

Můžete se stát běžným zákazníkem, koupit si některé z produků za prodejní ceny a užívat je k obnovení vašeho tělesného a posléze i duševního zdraví. Firma však nabízí také velmi výhodnou možnost stát se členem klubu Energy a kupovat všechny produkty pro vlastní spotřebu mnohem levněji. Kdo by tyto produkty chtěl dále prodávat, šířit je mezi své známé nebo klienty, může se stát poradcem firmy Energy. Členové a poradci se dále mohou vzdělávat v rámci Univerzity Energy, která nabízí ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností aj. Dále je členům i širší veřejnosti nabízena poradenská pomoc při péči o zdraví, možnost změřit si své zdraví, zjistit, kde je tělo oslabené a které přípravky mohou být v danou chvíli nejvhodnější.

Více informací o firmě Energy a o možnostech spolupráce najdete na serveru EnergyBrno.cz.

Prodej kompletní řady produktů firmy Energy zajišťuje e-shop mojeEnegy.cz.

Přidáno: 16.05.2010, Zdroj: mojeEnergy.cz Autor: Mgr. Martina Přichystalová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.