Zažijte život v drsné zemi s otevřeným srdcem – zažijte Kanadu

ESL - logo

Rádi byste vyjeli na dlouhodobý jazykový kurz angličtiny v zahraničí a nevíte kam nasměrovat své myšlenky? Pohráváte si s myšlenkou opustit rodný český kraj objevit novou, nepoznanou krajinu? Pak se nabízí jednoduchá odpověď – zažijte Kanadu.

V tomto případě se nejedná o pouhý výkřik nebo rozkaz. Zažijte Kanadu je název společného programu kanadské a české vlády, který umožňuje mladým Čechům odjet do Kanady a poznat krásu a bohatství druhé největší země světa. Jde o ideální program pro všechny, kteří chtějí absolvovat jazykový kurz v Kanadě a při tom pracovat a poté třeba i cestovat.

V roce 2010 se v Kanadě konaly Olympijské hry, které hostilo město Vancouver. A právě jazykový pobyt ve Vancouveru je nejčastějším přáním českých studentů. Krásné město na břehu Tichého oceánu, s příjemným podnebím poskytuje pohled do své kanadské duše okořeněné výraznými vlivy kultur jiných národů.  Navíc, jen co by kamenem dohodil od Vancouveru se nachází další místo dotčené olympijským duchem – lyžařské středisko Whistler. A samozřejmě ani zde nechybí jazyková škola.

V případě, že se necítíte na dlouhý let na západní pobřeží, můžete se vydat na pobřeží východní. A ať už si vyberete jazykový pobyt v Torontu nebo třeba kurzy francouzštiny v Montrealu, vězte, že nebudete litovat. Toronto i Montreal nabízejí větší než malé množství kultury a zábavy. Zejména na sportovní fanoušky, ty hokejové obzvlášť, působí jména Toronto Maple Leafs a Montreal Canadiens jako magnet. Vždyť kdo z hokejových nadšenců by nechtěl alespoň jednou zažít atmosféru utkání NHL při zápase jednoho těchto legendárních týmů?

Kdo by chtěl poznat opravdovou Kanadu v celé její kráse, neměl by zůstávat jen na pobřeží. Měl by zamířit také do středu této rozlehlé země. Jazykový pobyt v Calgary tak může posloužit jako ideální výchozí bod pro poznávání nespoutané kanadské přírody, úchvatných lesů a hor a nedotknutých národních parků.

Jak je vidět, v Kanadě je určitě z čeho vybírat. Více informací o jazykových pobytech v Kanadě a dalších destinacích, informace o programu Zažijte Kanadu a další užitečné rady najdete na stránkách ESL, www.esl-jazykovky.cz nebo na telefonním čísle 222 251 500.

Přidáno: 18.03.2011, Zdroj: ESL Education s.r.o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.