Zapomeňte na hotely. S Wimdu budete všude na světě jako doma

Léto je tou nejlepší dobou někam vyrazit, užít si dovolenou a poznat nová místa. Jistě už máte svou představu o cestování, trávení volných dní a o tom, kam se v létě chcete podívat. Pokud neříkáte nikdy neplánované dovolené dle vlastního výběru s pěkným finančním příspěvkem na cesty. Společnost Wimdu vyhlásila ve spolupráci s Eurail.com soutěž o ubytování v hodnotě 500 Euro a 2 jízdenky InterRail Global Pass v celkové výši 500 Euro. Pravidla soutěže a veškeré doplňující informace najdete na Facebooku. Ale pospěšte si, soutěž končí už ve čtvrtek 18. 7. 2013.

Wimdu je platforma, díky níž se v pravý čas potkají inzerent a zájemce o ubytování v zahraničí. Hostitelé zde nabízejí pronájmy apartmánů, rodinných domů, klasických bytů nebo pouze jednotlivých pokojů. Pro cestovatele je Wimdu vítanou alternativou k hotelům. Díky nabídce bydlení v soukromí můžete navíc snadno a levně nocovat v centru velkých měst (Paříž, Londýn, Benátky) nebo v centrech turistických letovisek (Itálie, Chorvatsko, Španělsko).

Sídlo společnosti Wimdu najdete v Berlíně, ale uživatelé jejích služeb jsou roztroušeni po celém světě. Inzeráty pochází ze 143 zemích světa, takže si jistě vyberete to své místo na zemi. Kvalitu jednotlivých pronájmů si snadno odvodíte od hodnocení předchozích uživatelů, kteří se rádi svěří s vlastními zkušenostmi.

Turisté a milovníci cestování jistě ocení velkou přednost ubytování přes Wimdu, a tou je výhodná cena všech pronájmů. Průměrně jsou ceny v porovnání s těmi hotelovými nižší průměrně o 30%. Částka je totiž uváděna za pronajímaný prostor a noc. S rostoucím počtem ubytovaných osob tak cena ještě klesá.

Při cestování na krátké vzdálenosti lze využít další službu, oblíbenou především v zahraničí. Jde o sdílení cesty s jinými lidmi, kteří jedou po stejné trase. Tam, kam se nevyplatí cestovat letadlem, se můžete svézt levněji s dalšími turisty autem. Na webu www.carpooling.com najdete nabídky na nízkonákladové cestování z více jak 40 zemí. Neváhejte a využijte při cestě na dovolenou tuto jedinečnou myšlenku, která vznikla v Německu před deseti lety.

Přidáno: 15.07.2013, Zdroj: Wimdu

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.