Zapojte se do soutěže s Europassem

Byli jste na zahraniční stáži nebo brigádě a použili jste přitom některý z dokumentů Europassu? Zapojte se do soutěže Jak Vám pomohl Europass při získání práce, brigády nebo stáže v zahraničí, která probíhá od 15. listopadu do 31. prosince 2012.

Podělte se o své zkušenosti a napište nám, jak jste využili některý z dokumentů Europassu (životopis, jazykový pas, dokument o mobilitě, dodatek k osvědčení nebo diplomu) při cestách do zahraničí, co Vám studijní nebo pracovní zkušenost přinesla, pošlete fotku nebo video z Vaší brigády nebo stáže. Nejzajímavější příběhy odměníme. 

Hlavní výhrou je hra Evropa – otázky a odpovědi, dalších deset výherců dostane lístky do divadla nebo balíček reklamních předmětů Europassu (lupu, otvírák na pivo, jojo, kompas).

Soutěžní formulář najdete zde. Dotazník vyplňte přímo na webu.

Výherci budou zveřejněni v průběhu ledna 2013 na tomto webu.

Děkujeme všem, kdo se zapojí do soutěže a podělí se o své zkušenosti.

Národní centrum Europass

Přidáno: 20.11.2012, Zdroj: Europass

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.