X-MASSO - pozvánka na vyjímečnou akci

V předvečer Štědrého dne se klub Rock Café na Národní třídě v Praze naplní taneční atmosférou progresivních hudebních projektů. Koná se zde výjimečná událost X-MASSO. Tradiční vánoční večírek kapely U-Prag letos koncertem ozdobí i Natálie Kocábová & co.

No a jak již na X-MASSU bývá zvykem, po vystoupení obou kapel proběhne afterparty, na které letos zahraje skutečná zahraniční hvězda. Pozvání od U-Prag totiž přijal čtyřnásobný mistr Francie a vicemistr světa ve scratchingu, francouzský DJ Or d'Oeuvre. Ten roztočí gramce v rytmech postavených na hutných basech od trip-hopu až po drum'n'bass.

Očekává se pořádná show. Všichni návštěvníci se mohou těšit na párty, na kterou budou zajisté vzpomínat ještě u štědrovečerního kapra.

www.u-prag.cz, www.nataliekocabova.com, www.myspace.com/ordoeuvre

Rock Café, 23. 12. 2007, 20 h, vstup 100,- Kč

Přidáno: 19.12.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.