X BOUNCE! From Moscow 2 Prague, Berezin (RU) Live Show

FX BOUNCEFX BOUNCE!
FROM MOSCOW 2 PRAGUE, BEREZIN (RU) LIVE SHOW

Čtvrtek 7. 8. 2008, Start 22:00

Radost FX
Bělehradská 234/120, Praha 2

Live: Berezin (Moscow, Russia)
DJs Kwé (FX Bounce! Prague), Rawal (BlacOut, Prague), Lu2 (Southside Rednecks, Prague)

Special plasma videos (break, tuning, lowriders, xxx, extreme)

Vstupenky:
Zdarma (holky), 100,- (kluci)

Více informací na www.fxbounce.com.

Hojně navštěvované black music čtvrtky v Radosti FX se staly za svou skoro už tříletou existenci klasikou a drží prim čtvrtečních black music nocí v Praze. I v druhé polovině prázdnin roku 2008 máte možnost navštívit tuto pravidelnou čtvrteční no.1 hip hop & rnb prague party v produkci jednoho z nejlepších světových klubů - Radosti FX! Každý čtvrtek FX BOUNCE! The Diamond Night v Radosti FX! Čekej striktní párty sety od předních party deejay´s z celé ČR, jako bonusy breakdance exhibice, zahraniční hosty a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou speciální plazma projekce, čistý - plně klimatizovaný klub a příjemná obsluha. Pro více informací kontroluj oficiální website www.fxbounce.com.

Upozornění: vstup od 18ti let! Dívky mají vstup po celou noc zdarma a kluci za kilo. Start úderem 22:00 a jede se až do rána!

Přidáno: 04.08.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.