Workshopy business angličtiny i tradiční letní kurzy s London Institute Praha

London Institute Praha
(Praha 27. května 2011) Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA funguje i přes léto a pro zájemce o studium cizích jazyků si připravila celou řadu tradičních kurzů i zajímavých novinek. Studenti se nově mohou těšit např. na workshopy business angličtiny, zvýhodněné kombinované kurzy či jazykové pobyty v zahraničí.

„Jako každé léto i tento rok jsme pro studenty připravili letní kurzy,“ říká Jitka Jechumtálová, ředitelka jazykové školy LONDON INSTITUTE PRAHA: „Můžete si vybrat z klasických kurzů angličtiny, francouzštiny a španělštiny, přípravy na cambridgeské zkoušky FCE a IELTS či  konverzačních kurzů. Velmi oblíbený je též intenzivní kurz angličtiny, který jede po celý rok a lze do něj vstoupit každé pondělí. Je určen dospělým i mládeži, která tak může v září oslnit učitele i spolužáky lepšími jazykovými znalostmi a pokroky v konverzaci.“ Dále se příznivci jazyků mohou těšit na  výhodné ceny kombinovaných kurzů – kombinace angličtiny a francouzštiny či španělštiny tak vyjde mnohem levněji.

LONDON INSTITUTE PRAHA také nabízí novinku v rámci business angličtiny. Jde o sérii letních workshopů, jež jsou určeny těm, kteří jazyk již ovládají, ale chybí jim praktická znalost obchodní angličtiny. Lektoři je tak provedou tématy jako je psaní životopisu a motivačního dopisu, představení, prezentace, obchodní psaní a další.

LONDON INSTITUTE PRAHA jako specialista na studium jazyků v zahraničí má co nabídnout i  těm, kteří dávají přednost učit se cizí jazyk mimo Českou republiku a vedle jazyku poznat též kulturu země. „Mezi nejoblíbenější destinace patří Velká Británie a pak pro svou cenovou dostupnost Malta. Na své si přijdou také Ti, kteří chtějí studovat v Irsku, Německu, Francii, Itálii či Španělsku. Ze vzdálenějších destinací bych ráda jmenovala třeba Kanadu, Nový Zéland či Austrálii,“ dodává Jitka Jechumtálová.

Více o jazykových kurzech naleznete na www.londoninstitute.cz.

Přidáno: 09.06.2011, Zdroj: London Institute Praha

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.