Workshop - Poznejte krásy krajů České republiky

Workshop - Poznejte krásy krajů České republiky byl výsledkem tříměsíční práce studentů I. ročníku obor cestovní ruch ve cvičeních z předmětu Organizace a řízení CK a CA. V září si studenti vytvořili pětičlenné pracovní skupiny a losováním si vybrali příslušný kraj, do kterého začali připravovat poznávací zájezd pro 30 člennou skupinu.

Vypracovali podrobný časový harmonogram pro každý den. Navrhli zcela konkrétní ubytování a vybrali konkrétní stravovací zařízení. Vypracovali přesný služební program, ve kterém uvedli které služby a kdy je nutno předem objednat a rezervovat. V programu měli za úkol navrhnout návštěvy jedinečných a atraktivních objektů v kraji a doplnit program o zajímavé eventy (akce nebo události), které tvoří zájezd mimořádně zajímavým. Zpracovali také informace o všech navštívených objektech. 

Závěrečným úkolem bylo ze všech podkladů vybrat a sestavit 10 až 12 minutovou presentaci a při ní zájezd nabídnout možným účastníkům cestovního ruchu. Celou svou práci musí studenti převést do písemné podoby a odevzdat koncem zimního období jako seminární práci z předmětu Organizace a řízení CK a CA. Studenti prvního ročníku v převážné většině přistupovali k práci pečlivě a zodpovědně. Byli schopni pracovat v kolektivu a plně si uvědomili, že za výsledek jejich práce zodpovídá celá skupina.

Nejlepší zpracování a prezentaci předvedli kraje Moravskoslezský, Hlavní město Praha a kraj Plzeňský. Programy ostatních krajů byly na velmi dobré úrovni.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si