Will Burrows se z PODZEMÍ prokopal na 1. místo žebříčku bestsellerů SČKN a poráží H. Pottera již třetím týdnem

FRAGMENTSvětový bestseller Ztracený svět v PODZEMÍ od dvojice autorů Rodericka Gordona a Briana Williamse vydalo Nakladatelství Fragment teprve 12. března 2008 a po pouhém měsíci na knižním trhu se z něj stává bestseller i v Česku!

Vzhledem k ohlasům ze světa, kam je prodáno téměř 40 licencí na vydání knihy, nakladatelství titulu věří na 100 % a věnuje mu veškerou péči v rámci podpory prodeje.
Odměna za snahu dostat titul na výsluní, přišla hned po prvním týdnu prodeje na knižním trhu. Ztracený svět v PODZEMÍ se vyhoupl na přední místa žebříčku bestsellerů SČKN, kdy hlasovalo 82 knihkupců. Od 14. týdnu se titul již pyšní na prvním místě aktuálního žebříčku prodejnosti knih SČKN v kategorii literatury pro děti a mládež a předstihuje tak i populárního Harryho Pottera! V současnosti se tato nevšední kniha hřeje již třetí týden na výsluní žebříčku bestsellerů!

O tom, že Nakladatelství Fragment knize věří, svědčí i nadstandardní první náklad 10 000 ks výtisků, které byly téměř okamžitě rozebrány, proto Fragment okamžitě reaguje prvním dotiskem za po pouhém měsíci, a to v nákladu 5 000 ks. Nyní se snad dostane i na ty, ke kterým kniha ještě nedoputovala.

Britští fanoušci se pokračování „podzemního světa“ dočkají již v červnu 2008 pod názvem Deeper a nakladatelství Fragment vydá druhý díl v září 2008.

Anotace

Vydejte se na dobrodružnou cestu do tajemného PODZEMÍ.
Čtrnáctiletý Will žije se svou rodinou v Londýně a spolu s otcem sdílí vášeň pro archeologické výkopy a pátrání po zmizelém světě pod zemí.
Když Willův otec při objevování podzemních chodeb náhle zmizí, rozhodne se ho Will se svým kamarádem Chesterem najít. Ve sklepě jejich rodinného domu objeví tajnou chodbu a brzy se ocitnou hluboko pod zemí, kde se skrývá temné a děsivé tajemství. Tam, kde by to nikdo nečekal, existuje utajený svět, kde žijí lidé pod krutou nadvládou. Will s Chesterem jsou zatčeni a uvězněni a čeká je vyhoštění do Hlubin, odkud se ještě nikdo nikdy nevrátil. Podaří se jim uniknout zpět na Povrch? Jaká další tajemství se skrývají v PODZEMÍ?
Nenechte si ujít světový bestseller, který zná již celý svět!

Každá kniha obsahuje bonus – visačku na kliku se zábavným textem: NERUŠIT, JSEM V PODZEMÍ!

Z angličtiny přeložil Zdík Dušek
344 str., 152x228 mm, 1. vydání, pevná vazba, 399 Kč, pro čtenáře od 11 let

Přidáno: 01.05.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.