Wattsenglish dobývá české školy

Již 150 mateřských a základních škol z celé ČR se zapojilo do programu integrace rodilých mluvčích do výuky, který realizuje společnost Wattsenglish. Anglicky se tak unikátní metodou Wattsenglish učí již na 3 000 dětí.

S dětmi pracují kvalifikovaní lektoři, výhradně rodilí mluvčí, kteří se specializují na práci s touto věkovou skupinou. „V současné době jich naše společnost zaměstnává 25,“ uvádí ředitel Wattsenglish Marek Kadlec. „Procházejí náročným několikakolovým výběrovým řízením a během roku pravidelně absolvují metodická školení. Nad jejich prací tak máme neustálý dohled a kontrolu.“ V základních školách lektoři často vstupují přímo do hodin angličtiny. Také v mateřských školách se kurzy s rodilým mluvčím stávají běžnou součástí denního programu.

Metoda Wattsenglish byla vytvořena ve spolupráci s pedagogy, psychology a lingvisty. Dítě si angličtinu osvojuje přirozenou cestou, podobně jako mateřskou řeč, a to formou hravých a zábavných aktivit.  Metoda je maximálně efektivní, děti jsou velmi brzy schopné porozumět a následně samy začít v angličtině komunikovat.

Metodika má velkou podporu i na ministerstvu školství, které ji (jako jedinou pro předškoláky) vydalo knižně a distribuuje ji do sítě MŠ.

Více na www.wattsenglish.com.

 

Přidáno: 11.11.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.