Vzdělání a řemeslo 2011

VzdelaniZveme vás na českobudějovické výstaviště, kde se ve dnech 23. až 25. listopadu koná výstava Vzdělání a řemeslo 2011. Připravena je pro děti i rodiče největší přehlídka středního odborného a učňovského školství v České republice, řada zajímavostí, novinek, odborných soutěží a zajímavý doprovodný program. Chybět nebudou ani expozice zahraničních škol. Jste srdečně zváni denně od 9.00 hod. Vstup pro návštěvníky výstavy je ZDARMA!

Více info zde.

Přidáno: 21.11.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.