Výuka angličtiny z pohodlí domova, splněný sen všech rodičů

Znalost angličtiny představuje pro lidi obrovskou výhodu, a to jak z pracovního, tak ryze osobního hlediska. Je přece příjemné se bez problémů domluvit i na dovolené u moře. Málokdo má ale čas dobíhat na kurzy angličtiny a věnovat se pravidelnému studiu, zvlášť když má doma malé děti. Jak by se vám ale líbila možnost učit se cizímu jazyku z pohodlí vašeho domova? Seznamte se s moderním trendem – výukou angličtiny online!

Super, zvládá to i synátor v šesté třídě a ze školy nosí jedničky z AJ,“ pochvaluje si účastník kurzů Michal D. Všechno, co musel udělat, je přihlásit syna na stránky online kurzů, kde je i angličtina pro děti. Výuka probíhá online – to znamená, že potřebujete jenom počítač, připojení na internet a pohodlnou židli/ křeslo/ pytlík buráků.

Kurzy angličtiny vás provedou dva zkušení lektoři – Čech Jakub a Angličan Neil (který ovšem mluví i česky). Kurz je rozdělen do mnoha lekcí, každá z nich je složena z videí, v nichž je vysvětlována problematika cizího jazyka, učebnicí slovíček a krátkých cvičení.

Výuka angličtiny tedy probíhá stejně jako v normální třídě – s tou výhodou, že si kdykoliv můžete cokoliv vrátit a poslechnout si to znovu. Učíte se tedy podle svých časových možností (když máte zrovna chvilku) a takovou rychlostí, která vám vyhovuje. Školitelé počítají i s tím, že se každý učí jinak – někdo má paměť vizuální (potřebuje věci vidět), jiný kinestetickou (potřebuje si věci vyzkoušet), další auditivní (potřebuje věci slyšet).

Společnost ONLINE jazyky nabízí školení pro jednotlivce, firmy, ale i školy. Jak ukazuje Michal D., z jednoho kurzu se může angličtině učit celá rodina.  A dokonce můžete věnovat kurz jako dárek.

A pokud si pořád ještě nedokážete představit, jak taková výuka vypadá, běžte na stránky ONLINE jazyky, vyplňte svůj e-mail a zdarma si vyzkoušejte první lekci. Angličtina snadno a rychle.

Přidáno: 31.03.2014, Zdroj: Online Jazyky Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Výhra, kde nikdo nevyhrál - recenze knihy
Čtenářům portálu Vzdělání.cz přinášíme recenzi knihy investigativní novinářky Dale Russakoffové "Výhra?: kdo (a co) ovládá americké školy". Přestože kniha pojednává o americkém prostředí a jejich systém…
Procestuj svět za pár kaček
Miluješ cestování a chceš poznávat svět i za hranicemi ČR? Nebaví tě sedět doma za pecí, ale zároveň nechceš utratit všechny těžce vydřené peníze z brigády? S www.levnocestovani.cz se podíváš i do těch…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…