Vytvořte si osobní vizitku online a získejte více pracovních zakázek

„Jenom během tohoto koncertu jsem rozdala pět vizitek – jednu pro každou kapelu a ještě jednu pro pořadatele,“ pochlubila se mi známá. Na koncertě se objevila jako fotografka pro studentský časopis a kapely měly zájem o její fotografie. Tím to ale neskončilo: jedné z kapel se její fotografie líbily natolik, že ji požádala, aby pro ně fotila znovu. A tentokrát už za peníze. Vizitky za 300 korun tak proměnila za zakázku za 2 tisíce korun. Podívejte se, jaké výhody mají osobní vizitky.

Víte, jak těžké je zapamatovat si jméno člověka, kterého jste zrovna potkali. Občas si pomůžete papírem a tužkou, ale takový papír se snadno ztratí. Vizitka je mnohem efektnější.

Dobrá vizitka má tyto výhody:

  • Představuje váš osobní podpis.
  • Působí profesionálně.
  • Potenciální zákazníci si vás díky ní snáze zapamatují
  • Vizitku může člověk předat dál, takže se o vás dozví i lidé, které jste v životě nepotkali.

Vizita se může hodit každému, kdo něco umí a chce to prodat – řemeslníkovi, fotografovi, spisovateli, právníkovi, zpěvákovi, finančnímu poradci a mnoho dalším.

Kde si vyrobit vizitku

Levné vizitky si dnes snadno můžete objednat online. Z mnoha firem můžu doporučit například ofsetovou tiskárnu Tisknisi.cz, která nabízí velice jednoduchý způsob tvorby a objednávky vizitek.

Stačí vstoupit do galerie s více než 200 vzory a vybrat si ten, který se vám líbí. Během dvou minut do vzoru doplníte texty a pošlete je k tisku. Případně pokud máte vlastní představu o podobě vizitky, můžete použít vlastní návrh vizitky. Kdo si navíc objedná více než 100 kusů vizitek, získá dalších 20 zdarma.

Firma tiskne celobarevné, oboustranné vizitky za cenu jednostranných a nabízí ofsetový tisk vizitek na kvalitní matnou křídu o hmotnosti 350 gramů (většina firem tiskne na méně kvalitní 200-300 gramový papír).

Navíc vám zde rádi vytisknou tiskoviny všeho druhu jako jsou např. letáky, plakáty, samolepky, etikety, dopisní papíry, bločky, brožury, katalogy, firemní desky aj. Nevíte si rady s grafickým návrhem? I s tím vám zde poradí zkušení designeři.

Přidáno: 12.05.2014, Zdroj: tisknisi.cz Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.