Výstava vzdělání v Ostravě již potřinácté

Brány ostravského výstaviště Černá louka se počátkem prosince na 2 dny tradičně otevřou vzdělání. Společně s Veletrhem zdraví proběhne výstava UČEN, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK a PEDAGOGIKA, která se každoročně stává místem vysoké koncentrace oborových informací, jako i místem cíleného setkání nabídky a poptávky z oblasti vzdělání. Letošní 13. ročník proběhne ve dnech 1. - 2. prosince 2006 a stejně jako v minulých letech bude reprezentativní přehlídkou učňovského, středního odborného i univerzitního školství.

Výstavy se v uplynulém roce zúčastnila téměř stovka škol a vzdělávacích zařízení, a to nejenom z regionu severní Moravy, ale celé České republiky a dokonce i ze Slovenska. Oblíbenost akce mezi studenty a jejich rodiči i pedagogickými poradci potvrzuje její tradiční vysoká návštěvnost. Zájemci totiž mají možnost získat v relativně krátkém čase „pod jednou střechou“ ucelené informace o jednotlivých školách, novinkách, nabídkách studijních oborů, podmínkách přijímacích pohovorů apod.

Zajímavá koncentrace specifické cílové skupiny dala zároveň podnět pro vznik specializované sekce s názvem PEDAGOGIKA. Tato prezentační a prodejní akce je zaměřena na vybavení učeben, školní pomůcky, didaktickou techniku a vůbec vše kolem školství. Přítomnost ředitelů a odpovědných zástupců, navíc v době, která je pro školy vhodná k nákupu nového vybavení, nabízí pro firmy nepochybně atraktivní příležitost k prezentaci svých produktů.
Proto pokud máte jako společnost co nabídnout nebo máte dítě ve věku výběru dalšího vzdělání, neváhejte a navštivte Výstaviště Černá louka, budete příjemně překvapeni!

Pro více informaci kontaktujte manažerku výstavy:
Ing. Ludmila Placová, tel.: 596 167 119, e-mail:ludmila.placova@cerna-louka.cz.

Přidáno: 13.11.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.