Výstava studentských prací LANDART 2010

Od 2. do 16. června 2010 bude v Botanické zahradě a arboretu Mendelovy univerzity v Brně–Černých Polích probíhat výstava studentských prací LANDART 2010 vzniklých v rámci výuky studijního oboru Tvorba a výroba nábytku.

„Největší část pátého ročníku výstavy zaujímá landartová instalace studentů prvního ročníku studijního oboru Tvorba a výroba nábytku, kde si studenti dle své fantazie a vtipu mohli pohrát na téma „nábytvýstavaek a interiér“. Vzniklá konceptuální díla pak vhodně nainstalují, a to vždy do adekvátní části arboreta tak, aby tvořila jeden celek. Cílem bylo souznění konceptu a místa,“ uvedl Ing. Jiří Tauber.

Slavnostní zahájení s pestrým doprovodným programem proběhne 2. června 2010 od 16 hodin.

Výstava vznikla na základě iniciativy studentů a je podpořena Ústavem nábytku, designu a bydlení Lesnické a dřevařské favýstavakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Vstup je z tř. Generála Píky, zastávka tramvaje číslo 9 a 11 – směr Lesná, na zazvonění.

Přidáno: 28.05.2010, Zdroj: Mendelova univerzita v Brně

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…