Výstava studentských prací LANDART 2010

Od 2. do 16. června 2010 bude v Botanické zahradě a arboretu Mendelovy univerzity v Brně–Černých Polích probíhat výstava studentských prací LANDART 2010 vzniklých v rámci výuky studijního oboru Tvorba a výroba nábytku.

„Největší část pátého ročníku výstavy zaujímá landartová instalace studentů prvního ročníku studijního oboru Tvorba a výroba nábytku, kde si studenti dle své fantazie a vtipu mohli pohrát na téma „nábytvýstavaek a interiér“. Vzniklá konceptuální díla pak vhodně nainstalují, a to vždy do adekvátní části arboreta tak, aby tvořila jeden celek. Cílem bylo souznění konceptu a místa,“ uvedl Ing. Jiří Tauber.

Slavnostní zahájení s pestrým doprovodným programem proběhne 2. června 2010 od 16 hodin.

Výstava vznikla na základě iniciativy studentů a je podpořena Ústavem nábytku, designu a bydlení Lesnické a dřevařské favýstavakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Vstup je z tř. Generála Píky, zastávka tramvaje číslo 9 a 11 – směr Lesná, na zazvonění.

Přidáno: 28.05.2010, Zdroj: Mendelova univerzita v Brně

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…