Vyšší odborná škola SOKRATES - studium práva a ekonomie

SOKRATES - VOŠ

Nyní máte nejlepší příležitost přihlásit se na naši VOŠ. V případě přihlášení do 29.02.2012 je zvýhodněný poplatek pouze 290,- Kč. Standardní poplatek 490,- Kč.

Vyšší odborná škola SOKRATES poskytuje vzdělání v oboru právo a ekonomie. Absolvent školy získává, díky praktickému zaměření studia organizovanému dle potřeb zaměstnavatelů, velkou jistotu nalezení zaměstnání. Po skončení tříletého studijního programu obdrží titul DiS. (diplomovaný specialista). Po ukončení studia lze využít velice dobré systematické znalosti občanského, obchodního, finančního a pracovního práva, účetnictví a podnikovou ekonomiku.

Uplatnění na trhu práce můžete najít jako právní asistent v advokátní, notářské nebo exekuční kanceláři. Můžete pracovat jako specialista pohledávek, manažer lidských zdrojů, samostatný personalista. Studium nabízí i ve speciálních třídách. Z těchto tříd se můžete stát zaměstnancem Policie ČR, městské policie, apod.

Vyšší odborná škola SOKRATES nabízí různé výhody. Jako např. nejlepší student obdrží osobní automobil. Dále umožňuje pokračovat v Bc. studiu na partnerské VŠ (nástup do 2. ročníku). Zajistí výhodnější financování školného u dálkového studia a také ubytování pro studenty. Studenti denního studia mohou studovat dle individuálního plánu. Uznává již absolvované zkoušky z předchozích studií (např. na jiné VOŠ nebo VŠ). Poskytuje stáže v zahraničí.

Vyšší odbornou školu SOKRATES doporučují Česká advokátní komora, Policejní prezídium, Úřad práce, Katastrální úřad a další. Bližší informace dostanete na bezplatné telefonní lince 800 100 570 nebo naleznete na http://www.sokrates.cz/vos.

Přidáno: 14.02.2012, Zdroj: Sokrates

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…