Vysokoškolský diplom dostalo 265 úspěšných absolventů FAKULTY EKONOMICKO-SPRÁVNÍ Univerzity Pardubice

Ve čtvrtek 2. července se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskutečnila bakalářské sponze, při nichž ukončilo svá studia 159 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice ve studijních programech  Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

V pátek 3. července  pokračovaly  závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrželo vysokoškolské diplomy 106 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrželi speciální ceny:

  • Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží absolventi za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

Bc. Jakub Muška, téma diplomové práce „Cestovní ruch jako jeden z nástrojů rozvoje venkova“,
Bc. Ivana Čermáková, téma diplomové práce „Vizualizace vybraných dat ze zdravotnictví Pardubického kraje“,
Bc. Jiří Marek, téma diplomové práce „Přelévání znalostí v průmyslových klastrech“.

  • Deset absolventů získalo též Studentskou cenu děkanky – pět za vynikající bakalářskou práci a pět za vynikající diplomovou práci.
  • Ocenění České společnosti pro systémovou integraci obdrželo 6 studentů bakalářského a navazujícího magisterského studijního programu Systémové inženýrství a informatika za vynikající úroveň závěrečné práce.

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Přidáno: 14.07.2015, Zdroj: Fakulta ekonomicko-správní

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.