Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. pořádá týden otevřených dveří

Chcete vstoupit do světa „VIP“ jako kvalifikovaní odborníci? Chcete být připraveni na uplatnění v EU? Týden otevřených dveří pro uchazeče o bakalářské a magisterské studium v oborech „mezinárodních a veřejných vztahů“ Vám nabízí šanci!

Místo konání: Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s., U Santošky 17, Praha 5 - Smíchov, Metro „B“, stanice Anděl, výstup Ženské domovy

Termín konání: 11.-13. prosince 2006, 13 - 16 hod.

Program:

1) seznámení se studijním programem a studijními obory, informace o škole a přijímacím řízení

2) přednášky členů pedagogického sboru školy

pondělí 11. prosince 2006
„Úloha diplomacie v současném globalizovaném světě
(Doc.Ing. J. Štouračová, CSc. - rektorka školy, velvyslankyně ČR v Bělehradě, J. Dientsbier - ministr zahraničních věcí federální vlády)

úterý 12. prosince 2006
„Transformace české ekonomiky z direktivní na tržní“
(Doc.Ing. B.Eichler-prorektor školy, Ing. K.Kořínková, CSc. - ministryně kontroly federální vlády)

středa 13. prosince 2006
„Přeměna České republiky z totalitního státu na stát demokratický“
(JUDr. P. Zářecký,CSc. - člen legislativní rady vlády ČR, ministr Předseda legislativní rady vlády ČR v letech 2005-6, Doc.PhDr. Vl.Prorok,CSc. - katedra společenských věd VŠMVV).

Kontakt:
Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha,o.p.s.
U Santošky 17, 150 00 Praha 5
Tel/fax: +420 251 563 158, + 420 251 561 557
e-mail: info@vip-vs.cz
www.vip-vs.cz

Přidáno: 28.11.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…