Vysoká škola managementu a podnikání v Brně - NEWTON College zve na Dny otevřených dveří

NEWTON College

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří na prestižní brněnské vysoké škole managementu a podnikání NEWTON College, která je známá svým unikátním stylem studia kombinujícím vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře, manažerský výcvik a práci v reálném firemním prostředí. Na této VŠ můžete získat bakalářské vzdělání ve studijních oborech Management se zaměřením na psychologii, Globální podnikání a management a Management mezinárodních institucí a veřejné správy.

Co vás na Dnech otevřených dveří čeká?

V doprovodu studentů NEWTON College si budete moci prohlédnout školu a studijní zázemí, navštívit ukázky interaktivní výuku, získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách.

Na obou dnech otevřených dveří proběhnou ukázky interaktivní výuky předmětů Psychologie pro manažery a Krizový management, stejně jako prezentace NEWTON College či nabízených zahraničních studijních pobytů v rámci programu Erasmus.

Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat!

Kdy? Čtvrtek 11. listopadu 2010, od 17.30 do 20.30 hodin, Sobota 13. listopadu 2010, od 10.00 do 16.00 hodin

Kde? NEWTON College, tř. Generála Píky 7, 613 00 Brno

Přidáno: 11.11.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.