Vysoká škola finanční a správní nabízí

bakalářské a magisterské studium v Praze, Mostě a Kladně v oborech Aplikovaná informatika, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví, Řízení podniku a podnikové finance, Veřejná správa.

Dny otevřených dveří: 15. 5.; 12. 6.; 10. 7.; 14. 8. 2008, v dalších měsících každý druhý čtvrtek.

Studentům poskytujeme prospěchová a účelová stipendia, výměnné studijní pobyty na zahraničních univerzitách v rámci programu Sokrates/Erasmus, bezbariérový přístup, ke komunikaci využíváme informační systém, vydáváme studijní materiály na CD a učební texty prodáváme on-line.

U nás můžete studovat v prezenční i kombinované formě studia.

Jsme jedna z největších soukromých vysokých škol v ČR. Ve spolupráci se City University of Seattle dále nabízíme a organizujeme celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Spolu s dalšími vzdělávacími produkty tak vytváříme pevné základy Vašeho celoživotního vzdělávání.

Připravte si zajímavý život a lepší kariéru ve světe úspěšných firem, financí nebo veřejné správy. Přijďte se přesvědčit, že kvalitní studium je nejlepší investice pro život.

Pro další informace navštivte naše webové stránky - www.vsfs.cz.

 

Přidáno: 21.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…