Vysoká škola finanční a správní nabízí

bakalářské a magisterské studium v Praze, Mostě a Kladně v oborech Aplikovaná informatika, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví, Řízení podniku a podnikové finance, Veřejná správa.

Dny otevřených dveří: 15. 5.; 12. 6.; 10. 7.; 14. 8. 2008, v dalších měsících každý druhý čtvrtek.

Studentům poskytujeme prospěchová a účelová stipendia, výměnné studijní pobyty na zahraničních univerzitách v rámci programu Sokrates/Erasmus, bezbariérový přístup, ke komunikaci využíváme informační systém, vydáváme studijní materiály na CD a učební texty prodáváme on-line.

U nás můžete studovat v prezenční i kombinované formě studia.

Jsme jedna z největších soukromých vysokých škol v ČR. Ve spolupráci se City University of Seattle dále nabízíme a organizujeme celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Spolu s dalšími vzdělávacími produkty tak vytváříme pevné základy Vašeho celoživotního vzdělávání.

Připravte si zajímavý život a lepší kariéru ve světe úspěšných firem, financí nebo veřejné správy. Přijďte se přesvědčit, že kvalitní studium je nejlepší investice pro život.

Pro další informace navštivte naše webové stránky - www.vsfs.cz.

 

Přidáno: 21.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…