Vysoká škola Bankovní institut je otevřena mladým i starým

S penězi se budete setkávat celý život, a proto je dobré jim rozumět. Nezáleží na tom, jestli zrovna opouštíte lavice střední školy, nebo už dlouho běžíte na trenažeru pracovního procesu. Sáhněte po nabídce Bankovního institutu a rozšiřte si znalosti přesně v tom oboru, který vás zajímá.

Bankovní institut v Praze je jednou z nejstarších soukromých škol v České republice. Studentům nabízí základní finanční obory:

•    Informační technologie a management
•    Bankovní management (vyučuje se i v angličtině a ruštině)
•    Ekonomika a management podniku
•    Oceňování majetku

Ve spolupráci s holdingovou společností Cognos AG otvírá studentům bránu na německý trh.
Pokud jste už zapadli do molochu pracovního trhu a nemáte času nazbyt, můžete si zvětšit kvalifikaci jinou cestou: formou kombinovaného studia. Studium při zaměstání není nic neobvyklého a díky možnosti dálkového studia se dá výborně skloubit i s prací. Školu navštívíte jenom několikrát za semestr a na přednáškách proberete to nejdůležitější. Zbytek bude záležet na vašem samostudiu, internetových kurzech a konzultacích s vyučujícími.

Celoživotní vzdělávání

Staré železo nezrezaví, pokud se pravidelně udržuje. Naolejujte své mozkové závity tím, že si rozšíříte vzdělání. Nemusíte se rovnou zapisovat do celého semestru. Sáhněte jenom po těch předmětech, které vás skutečně zajímají.

Bankovní institut vám nabízí možnost studovat nezávisle na vašem věku, pracovním zaměření nebo předchozím vzdělání. V rámci kurzů Celoživotního vzdělávání nebudete z právního pohledu studenty. Získáte ale stejné znalosti jako oni.

Stačí nahlédnout do nabídky kurzů Bankovního institutu, vybrat si ty, které vás zajímají, a navolit si je do přitažlivého mixu. V nabídce nejsou jenom předměty týkající se financí, ale i měkkých dovedností, marketingu nebo IT.

Navíc si můžete rozšířit kvalifikaci a přeučit se na Realitního makléře nebo Manažera zaměřeného na logistiku.

Zdroj fotografií: Bankovní institut vysoká škola, úvodní fotografie free photo z www.istockphoto.com

Přidáno: 18.12.2014, Zdroj: Bankovní institut vysoká škola Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si