Výsledky hlasování 1. kola ankety „Zlatá kniha 2010“ dopadly pro Fragment příznivě!

FRAGMENTAnketa  Zlatá kniha  2010, kterou organizuje Česká bibliografická databáze, probíhá na internetových stránkách www.cbdb.cz/zlata-kniha. Hlasování o nejoblíbenější knihu Čechů je dvoukolové a probíhá ve dvou kategoriích – nejoblíbenější kniha a neoblíbenější autor. První kolo skončilo koncem května a výsledkem je seznam 20 nejčastěji nominovaných, a tedy Čechy nejvíce preferovaných knih české i zahraniční tvorby a stejný počet oblíbených autorů.

Za povšimnutí stojí, že do užšího výběru postoupilo hned několik bestsellerových knižních titulů z produkce Nakladatelství Fragment.

Na základě výsledků hlasování 1. kola ankety Zlatá kniha mají u českých čtenářů velký úspěch zejména bestsellerové tituly z pera spisovatele Christopera Paoliniho. Jedná se o knihy z  edice Odkaz Dračích jezdců (Eragon, Brisingr). Velkému zájmu čtenářů se těší rovněž kniha z edice Upíří deníky (Temné shledání) autorky L. J. Smithové.  Těší nás, že mezi dvacítku nominovaných titulů patří i fantasy trilogie s názvem Poselství jednorožců, která je dílem nadějné mladé české spisovatelky Michaely Burdové.

brisingr

eragorn

Aktuálně probíhá druhé kolo ankety, a to až do 15. července. O tom, která z nejčastěji zvolených  knižních publikací se bude nakonec honosit titulem „nejoblíbenější kniha Čechů“ může rozhodnout každý, kdo bude hlasovat pro některého z favoritů tohoto short listu! Svůj hlas můžete dát pouze jedné knize a autorovi ze seznamu nominovaných titulů a autorů.

Tak neváhejte a hlasujte – vždyť zúčastnit se výběru nejlepší knihy roku přece stojí za to!

Pro více informací kontaktujte PR manažerku Nakladatelství FRAGMENT,
Ing. Ivu Bastlovou,
Tel.: 267 008 810,
E-mail: bastlova@fragment.cz

Přidáno: 08.06.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…