Vymysli test a vyhraj!

Vzdelani

Máte rádi testy? Nevynecháte žádnou příležitost, kdy si můžete otestovat své znalosti? Myslíte si, že vytvořit test je hračka? Zúčastněte se soutěže, kterou jsme pro vás nachystali ve spolupráci se serverem Testmir.

Vaším úkolem je vymyslet jakýkoli vědomostní test. Fantazii se meze nekladou. Testy mohou být z libovolného oboru (český jazyk, angličtina, matematika, přírodověda …) a hodnoceny budou na základě faktografické správnosti a nápaditosti.

Z testů nakonec vybereme ty nejzajímavější a jejich tvůrci budou odměněni knihami za nakladatelství Fragment.

 

Soutěž probíhá v termínu 10.10.2011-11.11.2011.

Jak na to?

1) Zaregistrujte se na serveru Testmir.cz. Na email Vám přijde potvrzovací kód, který odkliknete.

2) Po přihlášení zadejte dole na stránku Klíč skupiny fae322cf652.

3) Nyní již můžete vytvořit vlastní test. Návod na jeho vytvoření naleznete na: http://www.screencast.com/t/w1YtsEsl2L

 

Přidáno: 03.10.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…