Vymysli test a vyhraj!

Vzdelani

Máte rádi testy? Nevynecháte žádnou příležitost, kdy si můžete otestovat své znalosti? Myslíte si, že vytvořit test je hračka? Zúčastněte se soutěže, kterou jsme pro vás nachystali ve spolupráci se serverem Testmir.

Vaším úkolem je vymyslet jakýkoli vědomostní test. Fantazii se meze nekladou. Testy mohou být z libovolného oboru (český jazyk, angličtina, matematika, přírodověda …) a hodnoceny budou na základě faktografické správnosti a nápaditosti.

Z testů nakonec vybereme ty nejzajímavější a jejich tvůrci budou odměněni knihami za nakladatelství Fragment.

 

Soutěž probíhá v termínu 10.10.2011-11.11.2011.

Jak na to?

1) Zaregistrujte se na serveru Testmir.cz. Na email Vám přijde potvrzovací kód, který odkliknete.

2) Po přihlášení zadejte dole na stránku Klíč skupiny fae322cf652.

3) Nyní již můžete vytvořit vlastní test. Návod na jeho vytvoření naleznete na: http://www.screencast.com/t/w1YtsEsl2L

 

Přidáno: 03.10.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…