Vykašli se na pokusy, nauč se rovnou fotit s profíkem

Večer je všechno tak jiné, znáš to... Ať už chodíš do kavárny a za kulturou, na romantické noční procházky nebo na pivo a pořádnou muziku. Noční svět plný zvláštní atmosféry, romantiky či tepající energie.  Už Tě možná někdy napadlo ten noční svět zachytit. Jak jinak, než na svůj foťák – nebo kamarádův! Možná už jsi nějaké snímky zkoušel/a.

Troška informací…

O co vlastně jde? Začne to ve čtvrtek odpoledne. V centru města najdeš učebnu, ve které se dozvíš potřebnou teorii k nočnímu focení. Potřebné znalosti si poslechneš v malé skupince dalších fajn nadšenců do noční fotky, jako jsi ty. Po pohodové výuce teorie se Noční Prahadostaneme samozřejmě hlavně k praxi. Před soumrakem zajedeme na bezvadný místo, kde je výhled na hlavní dominanty města. Hlavně to místo není moc známé. Nehrozí, že by tam byl někdo jiný a přitom je tam ten správný pohled. Za pomoci lektora si každý z vás vše potřebné nastaví a budeme fotit! A samozřejmě se budete radit s lektorem a ladit techniku soumrakového focení na stativu.

… a pak už fotíme! Město, lidi, duchy

Začne se nám dařit, ale my se musíme přece zase přesunout dál! Na dalším vděčném místě se naučíš, jak využít dlouhé časy expozice a pohybu aut k vytvoření skvělých efektů. Taky si budeme hrát – se světlem. Budeme totiž světlem malovat! A to zase na jiném místě. Uvidíš efekty, které by Tě vůbec nenapadly. Ale jsou to skvělá kouzla! Další zajímavé kousky vytvoříme s použitím zdrojů světla a s Tvou ochotou. Naučíš se totiž fotit noční duchy.

Na konci školení se přesuneme na tepnu města. Možná od Tebe kolemjdoucí budou chtít fotku! Zase se naučíš od lektora nové fígle a taky přitom možná okouzlíš někoho zajímavého. Končit budeme před půlnocí a je na Vás, zda s lektorem a kolegy z kurzu půjdete ještě posedět. Druhý den odpoledne se ale ještě setkáte. Podíváme se na Tvé snímky a dozvíš Noční Brnose, co ještě zlepšit a dopilovat a jak fotky správně upravit na počítači.

Vykašli se na nějaké pokusy, bude lepší, když se to naučíš rovnou od profíka. Uvidíš, že se to vyplatí. S tvým ISICEM máš na tuto akci navíc 15 % slevu!

Uvítáme jak holky (holky, s námi se konečně nebudete v noci s foťákem bát), tak kluky. Na věku nezáleží, hlavní je mít chuť.
Jsme společnost, která už slaví 20 let, ale neboj, naši lektoři jsou mladí, přátelští, trpěliví a ochotní všem poradit.

Těší se na Vás! Tým foto školy NICOM, a.s..

Workshop Focení noční Prahy – 31. Října
Workshop Focení nočního Brna– 14. Listopadu

Přidáno: 24.06.2013, Zdroj: Nicom.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.