Vyhrajte online lekce angličtiny s EF Education First

Společnost EF Education First vznikla již v roce 1965. Postupně se z malé švédské firmy stala největší soukromá společnost na světě zabývající se vzděláváním. V současné době po celém světě funguje patnáct dceřinných společností a neziskových organizací, které se soustředí především na výuku jazyka v zahraničí. Kde jinde se můžete naučit jazyku lépe než v zemi, kde se jím mluví?

Nyní máte jedičnou možnost získat s EF Education First měsíční přístup na online lekce angličtiny zdarma.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a napíšete nám Váš email. Do několika dnů na něj obdržíte heslo.

 

Přidáno: 15.02.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…