Vyhraj peněženku s ISIC Awards

ITIC karta

Každoroční volba ISIC Awards je konečně tady. Každý sám za sebe máte možnost určit, kdo se stane králem benefitů za rok 2010. Kdo si zaslouží stát na místech vítězů a být tím, kdo nabízel v loňském roce tu nejvíc cool slevu? Čí benefit využíváte nejčastěji? A jaká sleva Vás naopak nechává chladnými? Hlasujte právě teď, kdo získá ocenění ISIC Awards 2010. A třeba i vyhrajete.

Užíváte si studentského života a karta ISIC Vám pomáhá. Stala se už Vaší součástí a to nejen ve škole, ale také ve volném čase – jednoduše řečeno, používáte ji jako každodenního pomocníka v běžném životě, protože benefitů je opravdu hodně. Čím více kartu ISIC využíváte, tím více šetříte. A protože Vy jste těmi, kterým karta ISIC slouží, budeme rádi, když nám řeknete i o benefitech, které v naší nabídce chybí a které byste rádi využívali.
Peněženka
Chystáme pár novinek, proto nás zajímá každý názor. Díky anketě, která je připravena zde, se můžete jednoduše vyjádřit ke všemu. Pomůžete nám zjistit, jaké je celkové povědomí nejen o benefitech, ale i o kartě ISIC jako takové - co zlepšit, kde přidat, co už znáte jako své boty, prostě všechno. Dotazník  zabere jen pár  minut a navíc každá 10. odpověď je odměněna stylovou peněženkou od Loap.

Nikdo nám nedá lepší odezvu, než Vy, proto si Vašeho času u vyplňování dotazníku opravdu vážíme.

Váš ISIC tým.

Přidáno: 24.02.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.