Vyhodnocení vánoční soutěže

Vzdělání.CZ

Vánoční soutěže serveru Vzdělání.CZ o mp3 přehrávač, poukaz na dovolenou, USB flash disk a knihy z nakladatelství fragment se zúčastnilo 138 soutěžících. Děkujeme všem za jejich příspěvky a přinášíme vyhodnocení soutěže.

Na přelomu listopadu a prosince jste nám posílali své tipy, co byste na současném Vzdělání.CZ vylepšili, nebo doplnili, co byste chtěli mít na nově připravovaném serveru. Z došlých příspěvků jsme vybrali výherce pěti hodnotných cen.

Tomáš V. ze Zlína vyhrává MP3 přehrávač TEAC MP-222 1 GB + poukaz na zájezd v hodnotě 1.000 Kč od NetTravel.cz

MP3 Teac

Jakub Z. z Prahy 13 vyhrává Velký německo-český a česko-německý slovník (999 Kč) + USB flash disk Kingston 1 GB

Česko-německý slovník

Petra V. z Veselí nad Moravou vyhrává knihu Nedělní menu - kuchařka krok za krokem (699 Kč)

Nedělní menu

David S. vyhrává knihu Divoká planeta (499 Kč)

Divoká planeta

Helena Š. z Měchenic vyhrává knihu Ivana Mládka Zápisky šílencovy (199 Kč)

Zápisky šílencovy

Ocenění budou soutěžící byli kontaktováni a výhry jim budou zaslané ještě do Vánoc.

Díky Vašim příspěvkům jsme si potvrdili, že nově připravovaný server Vzdělíní.CZ musí mít modernější a přehlednější vzhled a hlavně lépe čitelné texty. Připravíme pro Vás spoustu nových soutěží, budeme se snažit nabízet co nejvíc brigád, mít aktuální databázi škol. Velká poptávka je z Vaší strany po bazaru učebnic, skript. Rádi se necháme inspirovat a nabídneme Vám možnost prodat či nakoupit od studentů, kteří Váš obor také studují.

Sponzoři soutěže

A-WebSys, spol. s r.o. - provozovatel serveru Vzdělání.CZ
Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. - internetové knihkupectví a nakladatelství

Přidáno: 10.12.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.