VYBÍREJTE VYSOKOU ŠKOLU PODLE REFERENCÍ

Na Vysoké škole manažerské informatiky, ekonomiky a práva, zkráceně VŠMIEP, se snažíme o to, aby se naši studenti cítili jako oblíbení zákazníci. A je to tady, řekne si člověk z ulice, staráme se, protože nám platí. Pravda je ale taková, že kvalitní vysoké školy mohou přežít jen díky úspěchu svých studentů. Proto se u nás staráme, aby student nemusel dělat nic jiného než jen… studovat.

Když si člověk vybírá vysokou školu, není to lehké rozhodování. Krásných řečí a slibů jsou plné weby, reklamy visí na každém rohu. Kde ale vzít skutečně objektivní informace o té které škole, o vybraném studijním programu? Přece u stávajících studentů a absolventů vybrané školy!

Z nezávislých a anonymních anket vychází, že 99 % absolventů Vysoké školy manažerské informatiky, ekonomiky a práva by se na naši vysokou školu vrátilo studovat znovu. Více než 98 % našich studentů a absolventů tvrdí, že je ochotno doporučit studium na naší škole svým přátelům a známým. A do třetice – víc než 45 % současných studentů tvrdí, že studium u nás je náročné, ale díky profesionalitě a péči vedení školy a studijního oddělení se jim studuje lépe. Mohou se totiž soustředit na to, proč tu jsou – nikoli na vyplňování žádostí a přizpůsobování se chodu školy. Naopak – naši studenti jsou zvyklí na to, že kdo se věnuje studiu, nemusí se starat o zbytečnosti navíc.

Jsme přesvědčeni o tom, že pokud škola klade studentům do cesty zbytečné administrativní překážky a neumí se přizpůsobit (ano, škola studentovi) jeho prioritám, zájmům, rychlosti studia a časovým možnostem, pak to není kvalitní poskytovatel vzdělání. Výsledky nezávislých studentských anket u nás hovoří jasně: studenti oceňují, že jim škola vychází co nejvíc vstříc, aby oni mohli „jen studovat“. Konzultační hodiny profesorů, otevírací doba studijního oddělení, školní informační systém – to vše jsou důkazy našeho přístupu ke studentům. Vnímáme je totiž jako partnery…

Až se budete rozhodovat o výběru školy, myslete tedy na to, že skutečně objektivní informace vám nepodá žádná reklama, ale jen opravdová a objektivní lidská zkušenost. Tak ať vyberete dobře!

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva nabízí a poskytuje tříleté denní i dálkové bakalářské studium ve čtyřech hlavních studijních oborech: aplikovaná informatika, manažerská ekonomika, právo v podnikání a právo ve veřejné správě. Nově poskytuje také výuku originálních MBA programů. Z hlediska počtu studentů je VŠMIEP jednou z největších soukromých vysokých škol v ČR. Více na www.vsmiep.cz a www.lepsimba.cz.

Přidáno: 30.03.2015, Zdroj: VŠMIEP

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.