VŠFS láká studenty na čtení knih

Kdo se přihlásí ke studiu do 31. května, získá stylovou e-čtečku knih Amazon Kindle Touch s dotykovým 6" E-Ink displejem.

Netypickou kampaň zvolila první soukromá ekonomická univerzita v ČR pro letošní nábor studentů. Těm, kteří se přihlásí do 31. 5. 2012, věnuje elektronickou čtečku knih. „Jsme přesvědčeni, že si naši školu vybírají chytří a kultivovaní studenti. Elektronická čtečka knih s perfektním designem tak představuje ten nejlepší z možných dárků.“, říká tisková mluvčí univerzity M. Straková a dodává: „Náš bonus udělá z čtení skript neodolatelný zážitek, tak si ho s námi dopřejte.

Zajímali nás konkrétní podmínky získání bonusu. „Podmínkou je uhradit do 31. 5. celou výši školného, jak je uvedena ve smlouvě o studiu. Ale zajímavý dárek získají i studenti, kteří školné uhradí do 30. 6. 2012. Na ty čeká chytrý telefon Samsung Star II Black“, seznamuje nás s možností, jak získat atraktivní dárky, Straková. „Dárek budeme předávat po zápisech ke studiu, tedy v průběhu října“, doplňuje mluvčí univerzity. Podrobnosti o kampani naleznete zde.

VŠFS nabízí jistotu uplatnění

A jaké obory můžete na Vysoké škole finanční a správní najít? Téměř šest tisíc studentů, kteří si tuto školu vybrali ke studiu v loňském roce, Vám může potvrdit, že jsou to obory atraktivní, nabízející širokou možnost uplatnění v praxi.

Nejkratší cesta k managementu

K nejpopulárnějším oborům patří Řízení podniku a podnikové finance, jehož absolventi jsou připraveni nastoupit na pozice manažerů a odborných specialistů v podnicích, finančních centrech holdingů, v investičních nebo poradenských firmách. Malé a střední podniky jsou páteří každé ekonomiky, a proto i uplatnění absolventů VŠFS je téměř stoprocentní. Velmi žádaným oborem je Marketingová komunikace zaměřující se na všestrannou přípravu specialistů a manažerů pro sféru marketingové komunikace a médií. Uplatnění pak můžete najít nejenom v podnikové sféře, ale i v reklamních, mediálních a dalších komunikačních agenturách, ve vydavatelských domech nebo elektronických médiích.

V oblasti bankovnictví a pojišťovnictví jsou vysoce žádáni absolventi oborů Bankovnictví a Pojišťovnictví. Uplatnění nacházejí v profesích spojených s investičními službami a finančními trhy stejně jako absolventi oboru Finance a finanční služby. Akreditací doktorského studijního programu v oboru Finance navíc naši studenti získali možnost pokračovat ve studiu a dosáhnout titulu Ph.D.

Veřejná správa není žádná hračka

Studium oboru Veřejná správa s možností specializace na Evropskou unii připraví absolventy na odborné pozice ve státní správě, a to jak v institucích v rámci České republiky, tak i ve strukturách EU. Novinkou je  příprava pro pozice  specialistů v politických stranách, lobbyistických a dalších organizacích. Díky oboru Veřejné finance absolventům nezůstanou utajeny žádné otázky týkající se rozpočtů na všech úrovních a propojení ekonomiky s veřejnou správou vůbec. Úzké propojení poznatků obecné ekonomie s veřejnými financemi a veřejnou ekonomikou umožní absolventům uplatnit se i v soukromých podnicích střední a větší velikosti. Pro ty, kteří se nebojí výzev a mají rádi matematiku a informatické myšlení, je otevřen obor Aplikovaná informatika, jehož náročnost je nejen srovnatelná s jakoukoliv podobnou specializací v rámci celé ČR, ale absolvent navíc získá i potřebné manažerské dovednosti.

Poznej a změň společnost

Sociologie na VŠFS vám otevře svět. Uplatnění najdete nejen v agenturách, při vytváření sociálních průzkumů a analýz, ale i v médiích, personalistice a správních či kulturních institucích. Nováčky v našich oborech jsou Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě, které svým absolventům otevřou dveře do komplikované právní oblasti a připraví je do manažerských a právních pozic v podnicích i veřejné správě, stejně jako na možnost vlastního podnikání.

Mimořádné výsledky si zaslouží mimořádnou podporu

Šancí pro každého studenta je možnost získat atraktivní stipendia až do výše celého školného. Pokud vaše výsledky budou nadprůměrné a zapojíte se i do vědeckovýzkumné činnosti školy, nemusí pro vás finance během studia znamenat žádný zásadní problém. A protože vysoká škola to nejsou jenom hory skript a neustálé učení, najdete na VŠFS i dobrou partu lidí a příležitost zapojit se do mnoha zajímavých mimoškolních činností pořádaných studenty.

Nezapomeňte se podívat na webové stránky univerzity www.vsfs.cz a může se vypravit i některý z Dnů otevřených dveří v sídle školy, Estonská 500, Praha 10 - Vršovice.

Přidáno: 27.03.2012, Zdroj: Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.