Vše pro miminka a přehlídka nejlepších hraček, to jsou veletrhy FOR BABIES a FOR TOYS

Oekvte narozen potomka a rdi byste si prohldli nabdku poteb pro miminka na jednom mst? V tom ppad si nenechte ujt dal ronk podzimnho veletrhu poteb pro dti a kojence FOR BABIES. Ten se bude konat spolen s veletrhem her a hraek FOR TOYS ve dnech 27. 30. z 2012 v PVA EXPO PRAHA v Letanech.

Oba veletrhy se t velk oblib jak mezi vystavovateli, tak i nvtvnky, kte jsou zvykl se na letansk vstavit pravideln vracet. Ppravy na nadchzejc ronk jsou ji nyn, ti msce ped jeho vypuknutm, v plnm proudu. V souasn dob je na oba veletrhy pihleno vce ne sto vystavovatel. Nvtvnci se mohou tit na znm spolenosti jako puntk, Depemo, HM Stuido, Quido Bergman, Babypoint, Albi, All Toys, Corfix nebo Mindok. Leton ronk vak pedstav i nov vystavovatele, kte nabdkou svch produkt oslov vechny, ty, kte maj rdi kreativn a vtvarn techniky. Novinkou je firma Toyspiration, kter pichz na trh se znakou Crayola kdy, pastelky, barvy uren pro vechny druhy povrch a pro vechny vtvarn techniky, k manaerka veletrhu Hana Kovov.

I pestoe se veletrh kon v z, naleznete na nm spoustu inspirace napklad na nkup drk pod vnon stromeek. Opt zde bude pedstavena cel ada novinek, vychytvek a poslednch trend v oblasti vybaven pro dti, hraek a her, jejich sortiment se rok od roku mn. Za zmnku jist stoj ast firmy Korlky.cz, kter malm nvtvnkm pedstav nejen svj irok sortiment, ale i Korlkovou kolu, stavebnici, kter obsahuje podrobn nvod vetn vech potebnch komponent na vrobu vlastnch perk. Stlicemi na veletrzch urench dtem je firma Lowlands se svmi zaehlovacmi korlky a spolenost Kreativn svt, v jeho nabdce je nepebern mnostv vtvarnch poteb. Soust vech expozic tchto firem budou kreativn dlny, v nich si mal i velc nvtvnci budou moci vtvarn techniky rovnou vyzkouet.

Na veletrhu FOR TOYS si na sv vak pijdou i star dti. Pro ty je pipravena ve spoluprci s Asociac hernho prmyslu veletrn novinka FOR GAMES. Ta na ploe 2000 m umon nvtvnkm vyzkouen hernch konzol, kter jsou na eskm trhu dostupn. Nedlnou soust tohoto projektu bude bohat nabdka psluenstv a novinek pro hre potaovch her. Ve spoluprci s agenturou Dobr den pipravuj organiztoi veletrhu pokus o zapsn do esk knihy rekord, tentokrt na tma Nejvt poet maskot v rmci konn dtskho veletrhu. Vce informac o veletrzch vetn seznamu vystavovatel a doprovodnho programu najdete na strnkch www.fortoys.cz a www.forbabies.cz nebo na facebooku.

Přidáno: 13.08.2012, Zdroj: FOR TOYS

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si