VOŠ GOODWILL je první v republice

Untitled Document

Ve Frýdku-Místku již 11 let působí GOODWILL - vyšší odborná škola, která vzdělává studenty v oborech zahraniční obchod a cestovní ruch. Na tom by nebylo nic zvláštního. Jedinečnost je v tom, že tato škola získala jako první VOŠ v republice CERTIFIKÁT ISO 9001:2001, který je přidělen organizacím, které své řízení podřizují kvalitě a provádí přísnou politiku jakosti ve shodě s EU. Frýdek-Místek tak porazil i Prahu.

Certifikát ISO je v povědomí spojen s kvalitou řízení v průmyslových podnicích. Se vstupem ČR do EU však řada subjektů poskytujících služby musí obstát v evropské konkurenci. Nebojí se jí ani GOODWILL – vyšší odborná škola, která podrobila své řízení a výuku požadované kontrole. Zkoumání kvality provedla certifikovaná společnost ,,DOM – ZO13¨ , s. r. o., která činnost školy a Regionálního poradenského informačního centra ohodnotila přidělením certifikátu kvality řízení v oblasti vzdělávání a poradenství ISO 9001:2001.

GOODWILL – vyšší odborná škola získala již dříve opakovaně vysoké hodnocení české školní inspekce a podrobila se přísnému šetření komise tvořené odborníky z praxe i pedagogy a výsledkem bylo získání certifikátu vysoké kvality EVOS.

Autorka: Mgr. Eva Torčíková - GOODWILL - soukromá vyšší odborná škola

Přidáno: 23.09.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.