VOŠ ČR a MOS se bude prezentovat na Gaudeamu v Brně

VOŠ ČR a MOS - logo

Už příští týden, od úterý 1. listopadu do pátku 4. listopadu, se bude v Brně konat veletrh studijních příležitostí Gaudeamus 2011. Na této akci se představí kolem 2500 studijních oborů, ze kterých mohou maturanti vybírat. Návštěva veletrhu je doporučena každému studentovi 3. a 4. ročníku střední školy a všem zájemcům o celoživotní vzdělávání.

„Na Gaudeamus jezdíme naši školu prezentovat každý rok. Je to ideální příležitost, jak se s potenciálními studenty setkat osobně a zodpovědět všechny jejich dotazy. Většinou je zajímá perspektiva oboru, jaké nabízíme studium jazyků a na kolik peněz vyjde jeden semestr. Naše nabídka 39-ti různých jazyků a školné 13 tisíc korun je velmi exkluzivní. Navíc absolventi oboru cestovní ruch mají v praxi stále velmi dobré uplatnění, stejně jako studenti mezinárodního obchodního styku“ upřesňuje ředitel VOŠ CR a MOS Libor Bastl.

Na veletrhu každý zaregistrovaný návštěvník dostane tištěný slovníček vysokoškolských pojmů a tištěný návod "Jak si správně vybrat budoucí studium na VŠ?". Kromě vystavovatelů bude veletrh nabízet bohatý doprovodný program, tvořený soutěžemi, přednáškami, praktické ukázky spojené se studiem některých škol.

Přidáno: 25.10.2011, Zdroj: VOŠ Cestovní ruch

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…