Volejte zdarma se službou viphone break

získejte v akci kredit 50 Kč na volání

Zajisté jste již někdy slyšeli o volání přes Internet. Je mnoho různých variant a možností. My jsme pro Vás vybrali jednu z velmi zajímavých a nejrozšířenějších služeb tohoto typu v ČR, službu viphone break, která má dnes již více než 25 000 uživatelů.

Co vše můžete s touto službou získat?

- Ihned po registraci získáte zdarma české telefonní číslo
- Volání v síti viphone break zdarma
- Do začátku dostanete kredit na volání
- Ihned máte zdarma hlasovou schránku, hlasové zprávy Vám chodí přímo do emailu
- Získáte jednoduchou a přehlednou správu kontaktů
- Zdarma je Vám k dispozici jednoduchá aplikace pro volání viphone communicator včetně přehledného manuálu k používání

A mnoho dalších funkcí a možností, více informací naleznete na www.viphone.cz/break.

Neváhejte a vyzkoušejte si toto volání ihned, nyní s výhodnou nabídkou.

Zašlete SMS ve tvaru VIPHONE VZDELANI na tel. č. 903 09 30, ihned obdržíte prostřednictvím SMS registrační kód, po jeho aktivaci Vám bude na Váš účet připsán kredit 50 Kč, abyste si mohli volání vyzkoušet.
Pro volání Vám stačí kvalitní internet, sluchátka s mikrofonem a aplikace viphone communicator, která je Vám ihned po registraci k dispozici zdarma.
Samozřejmě pro zájemce je možno připojit IP telefon nebo i analogový telefon (pomocí adaptéru).

Cena odeslané SMS je 30 Kč. Na jedno telefonní číslo lze zaslat pouze jeden registrační kód.
Tato akce platí do 18.10.2007. Do tohoto data je nutno i zaregistrovat daný kód. Pokud zašlete heslo VIPHONE VZDELANI po tomto datu, bude Vám na účet připsáno 30 Kč na volání – standartní nabídka. Více informací o akci naleznete na www.viphone.cz/vzdelani.


A ještě něco navíc. Každý uživatel služby viphone break získává za každou referenci kredit v hodnotě 30 Kč a díky tomu může volat stále zdarma na mobilní i pevné linky. Stačí, když nový uživatel uvede při registraci jeho telefonní číslo viphone break jako referenční. Více informací o bonusech naleznete na www.viphone.cz/volani-zdarma.htm.

Chcete získat kredit na volání? Zúčastněte se soutěže o kredit, sluchátka a další ceny. Více informací o soutěži naleznete zde.

Přidáno: 13.09.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.