Volejte přes internet s viphone break

Poslední dobou se hodně hovoří o telefonování přes internet. Každý, kdo má doma internetové připojení, může volat svým známým zdarma. Postačí k tomu počítač s mikrofonem a sluchátky či reproduktory, IP telefon zapojený přímo do internetu nebo obyčejný analogový telefon připojený speciálním adaptérem.

Tímto způsobem můžete volat nejen po internetu, ale i známým na pevné linky a dokonce mobilní telefony, za velmi výhodných podmínek.

Jednou z firem, která takové volání provozuje, je Unient Communications se svou službou viphone break (www.viphone.cz/break).

Ke službě viphone break se lze přihlásit zasláním SMS v ceně 30 Kč ve tvaru VIPHONE na číslo 900 11 30. Po registraci obdrží každý uživatel úvodní kredit 100 Kč na volání, který může použít na jakékoli hovory na pevnou nebo mobilní linku po celém světě. Každý uživatel viphone break obdrží při registraci své telefonní číslo, na které se mu kdokoli z jakékoli sítě dovolá. Vše funguje beze smluv a hlavně bez měsíčních paušálů. Každý platí pouze za to, co provolá, ani korunu navíc.

Dobíjení kreditu je možné dvěma způsoby - přes e-shop a voláním uvnitř sítě viphone break. Za provolanou minutu bude účastníkovi připsáno na jeho účet 0,20 Kč. Na každé volané číslo v síti viphone break je započítán kredit maximálně za 1 hodinu volání v měsíci. Výsledkem je každý měsíc připsaný kredit ve výši až 120 korun pro další volání.

Hovory se uskutečňují prostřednictvím webového rozhraní nazvaného viphone communicator, který umožňuje například přesměrovat nepřijímaný hovor do hlasové schránky (hlasová zpráva přijde uživateli přímo na e-mailovou adresu, kterou si zvolil), vést si seznam kontaktů, mít k dispozici přehled hovorů nebo spravovat účet. Uživatelé si také mohou koupit speciální adaptér pro připojení běžného analogového telefonu a telefonovat tak i bez zapnutého počítače. Prakticky tím tedy nahradí pevnou telefonní nebo při použití WiFi telefonu mobilní linku. Více informací naleznete na www.viphone.cz/break.


Studenti si mohou nyní vyzkoušet volání s viphone break ještě výhodněji. Do začátku dostanou volací kredit 150 Kč. Stačí poslat SMS ve formě VIPHONE STUDENT na číslo 900 11 30 a zaregistrovat se na www.viphone.cz/student nejpozději do 1. června 2006.

A ještě něco: každý stávající uživatel může získat kredit v hodnotě 30 Kč, pokud nový uživatel uvede při registraci jeho telefonní číslo viphone break jako referenci (např. 420532304466). Jde o určitý způsob poděkování stávajícím uživatelům.

Přidáno: 03.05.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.