Vodní resort Tatralandia zakončí léto narozeninovou party ve velkém stylu

Přijměte pozvání na Summer Beach Party, velkolepou oslavu 10. výročí otevření areálu Tatralandia, kde najdete vodní radovánky 365 dní v roce. Čekají tu na vás vnitřní i venkovní bazény, atrakce, tropický svět s teplotou vody a vzduchu nad 30°C nebo přímořský ráj se slanou vodou. Narozeninová party se uskuteční v termínu od 31. 8. do 1. 9. 2013 v regionu Liptov, kde sídlí největší areál vodních hrátek Tatralandia. 

Dvojitá oslava

Pro gratulanty a návštěvníky vodního resortu Tatralandia bude v průběhu bohatých oslav připraven po celé dva dny speciální zábavný program. Těšit se můžete především na známého slovenského zpěváka Martina Haricha, který do Tatralandie přijede oslavit i svoje 18. narozeniny. Máte tak šanci zúčastnit se rovnou dvojité oslavy. Martin účastníkům party samozřejmě zahraje a společně se svou kapelou se zúčastní také autogramiády. Využijte jedinečnou šanci slavit narozeniny s Martinem Harichem.

Moře zábavy

Vedle koncertu jsme pro vás připravili také pěnovou party a cvičení s tancem ve vodě. Celé dva dny se na oslavě 10. narozenin vodního areálu Tatralandia nezastavíte. Bude-li příznivé počasí, proběhne party pod širým letním nebem. Pokud se bude schylovat k dešti, budeme v zábavě pokračovat v zastřešeném přímořském ráji Tropical Paradise. Udělejte si čas na víkendovou akci a podnikněte zároveň poslední letní dovolenou v Liptově.

Vodní dobrodružství

Celoročně otevřený vodní resort Tatralandia nabízí aquapark, Funpark i ubytování v Holiday Village. Uvažujete-li o návštěvě, prohlédněte si nabídku služeb v ceníku Tatralandia. Výhodou areálu je jeho poloha v oblasti bohatého kulturního i turistického vyžití. V blízkosti se nachází Vysoké Tatry nebo přehradní nádrž Liptovská Mara. Zdejší region je typický lidovou kulturou a folklorem, za kterým jezdí turisté ze Slovenska i ze zahraničí. Díky tomu najdete širokou nabídku ubytování v Liptově.

Přidáno: 14.08.2013, Zdroj: Tatralandia Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si