V královské debatě se utkají všichni kandidáti a představí jejich program

Každý správný král by měl umět přesvědčit své okolí a udržet si ho na své straně. Není to jen zábava, večírky a získávání skvělých zážitků. Jsou to právě i ony povinnosti, které dělají krále zodpovědným ve své funkci. To, že budoucí král tyto schopnosti má, si bude moci každý z vás ověřit už 15. dubna v Národní technické knihovně v Dejvicích, přímo v Ballingově sálu.Královská debata se tento rok ponese v duchu Britské parlamentní diskuze. Každý z kandidátů představí svůj program a bude odpovídat na důležité společenské, vědecké ale i kulturní otázky. Nic není předem připravené, vše je založeno na spontánnosti všech zúčastněných. Díky tomu si tak ověříte pohotovost, intelekt, ale i rozhled králů v různých oblastech života. Pouze správný vládce by měl umět dokazovat také slovy a ne jen činy. Vyslechnout názory a nápady, co zlepšit či změnit na jednotlivých univerzitách, si můžete přijít od 17:00 hodin z úst krále Davídose Technického, Váchy I., Faraona Filipose CXIV., Miroslava II. a (S)Oráče zase I.

Přidáno: 11.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.