Vinohradské vozíkohraní

Liga vozíčkářů

Brno - Začátek školního roku si můžou Brňané díky Lize vozíčkářů užít s hudbou, setkáním i se zábavou. V pátek 2. září 2011 vypukne už druhý ročník úspěšného Vinohradského vozíkohraní. Na své si přijdou děti, mladí i starší, příznivci Ligy i ti, kteří invalidní vozík ještě zblízka neviděli.

Ten, kdo zavítá do areálu ZŠ na Bzenecké ulici 23, kde sídlí i Liga vozíčkářů, si vychutná různorodý program. Od 15 hodin budou středem pozornosti děti. Pro ně pozveme kouzelníka, připravíme soutěže o ceny a dárky i zajímavou tombolu. Celou dobu se budou moct vyřádit na skákacím hradě nebo si můžou zkusit naši cestu plnou úkolů s odměnou na jejím konci. Dětský program bude organizován ve spolupráci se SVČ Lužánky – pobočka Louka a zakončí ho bohatá tombola s přispěním našich milých sponzorů.

Večer bude určený všem, kteří mají rádi dobrou hudbu, setkání u piva, u grilovaných klobás a vůbec letní pohodu. Na pódiu vystoupí od 18.00 hned čtyři kapely - Originální duo HUSO, skupina Pocity, akordeonistka Klára Šmahelová a progresivní rocková skupina Lady Dragon Fly.

Součástí programu bude jarmark s výrobky z chráněných dílen, v nabídce bude bohaté občerstvení a zároveň se lidé dozví vše, co je zajímá o životě vozíčkářů i o naší organizaci. Akce skončí ve 22 hodin.

Záštitu nad Vinohradským vozíkohraním převezme starosta městské části Vinohrady pan Jiří Čejka. 

Další informace najdete na www.ligavozic.cz.

Přidáno: 01.08.2011, Zdroj: Liga vozíčkářů

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.