Víkend v zahradě – Květy jara

Ve dnech 17. až 19. dubna 2010 od 10 do 17 hodin bude v Botanické zahradě a arboretu Mendelovy univerzity v Brně probíhat Víkend v zahradě s názvem Květy jara. Botanická zahrada a arboretum jsou od podzimu 2009 široké veřejnosti uzavřeny, víkendy v zahradě jsou tak unikátní možností tento přírodní skvost navštívit. V rámci doprovodného programu jsou pro návštěvníky připraveny prohlídky za doprovodu zahradního specialisty a pro děti zde bude i malý zoo koutek, který zajistila Zoologická zahrada města Brna.

Časy prohlídek:

Sobota 17. dubna v 15 hodin – Trvalky a skalničky časného jara, provází Ing. Petr Hanzelka
Neděle 18. dubna v 15 hodin – Jarně kvetoucí keře, provází Ing. Michal Pavlík
Pondělí 19. dubna v 15 hodin - Trvalky a skalničky časného jara, provází Ing. Petr Hanzelka

Sraz zájemců vždy před vstupem do správní budovy.

Více na: www.mendelu.cz/arboretum

Přidáno: 14.04.2010, Zdroj: Mendelova univerzita v Brně

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…