Velký hudební Majáles Contest kapel je za rohem

Každý z nás se chce občas stát hvězdou a vystoupit před tisíci lidmi. Proč to zrovna letos neumožnit mladým a začínajícím kapelám ze středních a vysokých škol? Majáles Contest kapel je ideální příležitost, která dá vyniknout nejednomu talentu. Velké finále se uskuteční 10. dubna v prostorách klubu Rock Café na Národní třídě.

V tento finálový večer vystoupí celkem 6 kapel (tři středoškolské a tři vysokoškolské), které byly vybrány na základě internetového hlasování. Svůj um a hudební talent poměří s ostatními už od 18:00 hodin. O vítězi rozhodují jak fanoušci, tak i odborná porota. Kromě skvělého zážitku a nových příznivců si dvě vítězné kapely (jedna ze střední a jedna z vysoké školy) zahrají na jubilejním desátém ročníku Pražského Majálesu už 30. dubna. Přijďte i vy vybrat perspektivní hudební skupiny a otevřít jim tak bránu do vytouženého světa. Můžeme už teď prozradit, že o kvalitní zážitek z hudby rozhodně nebude nouze.
Vstup pro držitele ISIC karty je 50,-, pro ostatní 90,-

Více info na: https://www.facebook.com/events/665524870180565/?fref=ts

Přidáno: 07.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…