Velký hudební Majáles Contest kapel je za rohem

Každý z nás se chce občas stát hvězdou a vystoupit před tisíci lidmi. Proč to zrovna letos neumožnit mladým a začínajícím kapelám ze středních a vysokých škol? Majáles Contest kapel je ideální příležitost, která dá vyniknout nejednomu talentu. Velké finále se uskuteční 10. dubna v prostorách klubu Rock Café na Národní třídě.

V tento finálový večer vystoupí celkem 6 kapel (tři středoškolské a tři vysokoškolské), které byly vybrány na základě internetového hlasování. Svůj um a hudební talent poměří s ostatními už od 18:00 hodin. O vítězi rozhodují jak fanoušci, tak i odborná porota. Kromě skvělého zážitku a nových příznivců si dvě vítězné kapely (jedna ze střední a jedna z vysoké školy) zahrají na jubilejním desátém ročníku Pražského Majálesu už 30. dubna. Přijďte i vy vybrat perspektivní hudební skupiny a otevřít jim tak bránu do vytouženého světa. Můžeme už teď prozradit, že o kvalitní zážitek z hudby rozhodně nebude nouze.
Vstup pro držitele ISIC karty je 50,-, pro ostatní 90,-

Více info na: https://www.facebook.com/events/665524870180565/?fref=ts

Přidáno: 07.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…