VELKÁ SOUTĚŽ s portálem Vzdělání.CZ - vyhodnocení

Už je to tady! A co? No přece vyhodnocení velké letní soutěže na Vzdělání.CZ. Děkujeme Vám všem za krásné fotografie, které jste nám poslali do VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽE. Naše porota se po dlouhém rozhodování konečně usnesla a známe již všechny vítěze.

 

KDO SE STAL VÝHERCEM?

1. místo: Aneta Virtová

 2. místo: Vojtěch Švejda

      3. místo: Jarka Bernatíková

 

Foto Vzdělání - 1. místo

 

Foto Vzdělání - 2. místo

Vzdělání

 

Foto Vzdělání - 3. místo

Fotka, která dokládá, že na vzdělání není nikdy pozdě. I v 58 letech můžete vystudovat vysokou školu ;)

Maturita a promoce

Gratulujeme výhercům a děkujeme všem soutěžícím. Již brzy se bude moci těšit na další soutěže. ;)

Děkujeme také partnerům za poskytnutí cen, které výhecům jistě udělají radost. ;)

Partněři, kteří poskytli ceny do soutěže:

Nakladatelství Fragment

Nakladatelství FRAGMENT

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 a zaměřuje se na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře. V současnosti patří Fragment k deseti největším nakladatelům v České republice.

www.fragment.cz
Nakladatelství HOST

Nakladatelství HOST

Brněnské nakladatelství Host, které v současnosti zaujímá nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu, má již letitou tradici. Nakladatelství Host vydává především kvalitní českou a překladovou prózu, poezii, literární teorii i literaturu naučnou. Odborné publikace se zaměřují především na historii, sociologii, jazykovědu, osobnosti filmu i další obory. V posledních letech se velmi výrazně rozšířila řada překladové beletrie, severských kriminálních románů a thrillerů.

www.hostbrno.cz

Nakladatelství GRADA

Nakladatelství GRADA

Nakladatelství odborné literatury Grada Publishing vzniklo v roce 1991. Grada si za dobu své existence vybudovala pozici významného tuzemského nakladatelství odborné a populárně-naučné literatury. V její produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profes aj.

www.grada.cz

zdroj úvodní fotografie: www.istockphoto.com

Přidáno: 02.10.2014, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…