VELKÁ SOUTĚŽ s portálem Vzdělání.CZ

I letos pro vás máme velkou soutěž! O co v ní půjde? Odpovězte správně na 3 soutěžní otázky a pošlete společně s odpověďmi i fotku, která bude na téma "vzdělání". 3 nejoriginálnějsí fotky odměníme skvělými cenami. Co všechno je ve hře? První 3 výherci získají knihu z nakladatelství HOST dle vlastního výběru, 2 knihy z Nakladatelství FRAGMENT dle vlastního výběru a balíček se souborem 3 vybraných  knih z nakladatelství GRADA. 

Jak na to? 

Pokud patříte mezi "fotící nadšence", tak neváhejte a pošlete nám svoji fotografii na téma "Vzdělání". Spolu s fotkou nám pošlete také správné odpovědi na soutěžní otázky a výhra může být vaše.  Začátkem října odměníme tři výherce s těmi nejoriginálnějsími fotkami, kteří odpověděli správně na všechny tři otázky.

Jaké jsou otázky?

OTÁZKA č. 1  Na které z vybraných škol můžete studovat obor Regionální rozvoj?
a)  na Metropolitní Univerzitě Praha, o.p.s.
b)  na Fakultě životního prostředí ÚJEP Ústí nad Labem
c)  na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice
Nápověda  skoly.vzdelani.cz

 

OTÁZKA č. 2
 Které nakladatelství vydalo knihu Povídky od Zdeňka Svěráka?
a)  HOST
b)  GRADA
c)  FRAGMENT
Nápověda  HOST, GRADA, FRAGMENT

 

OTÁZKA č. 3
 Kolik her si můžete zahrát na portálu Vzdělání.CZ?
a)  5
b)  6
c)  7
Nápověda  hry.vzdelani.cz

 

Jaký je termín?

Své fotky, včetně odpovědí na otázky, nám můžete posílat na adresu redakce: redakce@vzdelani.cz

Do 30. září 2014

Začátkem října vybere naše odborná porota tři výherce, kteří získají ceny. Nejoriginálnější fotky zveřejníme na Vzdělání.CZ i na našem Facebooku.

Soutěžící, kteří se do soutěže zapojí, se zaručují, že jsou autory zaslané fotografie. V rámci své účasti v soutěži také souhlasí se zveřejněním fotografie na portálu Vzdělání.CZ.

Soutěž již byla ukončena, její vyhodnocení najdete zde.

Co můžete vyhrát?

1. místo: Soutěžící, který se umístí na prvním místě získá:

  • 2 knihy dle vlastního výběru z Nakladatelství FRAGMENT,
  • knihu dle vlastního výběru z nakladatelství HOST,
  • balíček se souborem 3 vybraných  knih z nakladatelství GRADA (jedná se o knihy: Velký lexikon společenského chování, Pozitivní myšlení, Myšlenkové mapy).

 Knihy z nakladatelství HOST

2. místo:  balíček se souborem 3 vybraných knih z nakladatelství GRADA, kniha dle vlastního výběru z nakladatelství HOST a kniha dle vlastního výběru z Nakladatelství Fragment.

Knihy z nakladatelství Fragment

3. místo: balíček se souborem 3 vybraných  knih z nakladatelství GRADA, kniha dle vlastního výběru z nakladatelství HOST a kniha dle vlastního výběru z Nakladatelství Fragment.

Pozn. Výherci si mohou vybrat knihy dle vlatsního výběru z aktuálně dostupných knih v e-shopu nakladatelství FRAGMENT a HOST.

Knihy z nakladatelství GRADA

Partněři, kteří poskytli ceny do soutěže:

Nakladatelství Fragment

Nakladatelství FRAGMENT

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 a zaměřuje se na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře. V současnosti patří Fragment k deseti největším nakladatelům v České republice.

www.fragment.cz
Nakladatelství HOST

Nakladatelství HOST

Brněnské nakladatelství Host, které v současnosti zaujímá nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu, má již letitou tradici. Nakladatelství Host vydává především kvalitní českou a překladovou prózu, poezii, literární teorii i literaturu naučnou. Odborné publikace se zaměřují především na historii, sociologii, jazykovědu, osobnosti filmu i další obory. V posledních letech se velmi výrazně rozšířila řada překladové beletrie, severských kriminálních románů a thrillerů.

www.hostbrno.cz

Nakladatelství GRADA

Nakladatelství GRADA

Nakladatelství odborné literatury Grada Publishing vzniklo v roce 1991. Grada si za dobu své existence vybudovala pozici významného tuzemského nakladatelství odborné a populárně-naučné literatury. V její produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profes aj.

www.grada.cz
Přidáno: 01.08.2014, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.